Press Release

Tech Data rozšířila službu Activate Here o Norton a Windows 8.1

Rubrika Novinky, Software - Autor: Janiule 6. prosince 2013

Společnost Tech Data Distribution oznámila, že od 1. prosince 2013 je možné pomocí služby Activate Here objednávat „opravdu online“ také software Norton od společnosti Symantec nebo nejnovější operační program od Microsoftu – Windows 8.1.

Od začátku prosince je možné přes službu objednávat i dvě významné novinky – oblíbené bezpečnostní produkty Norton od společnosti Symantec a nejnovější verzi operačního systému Windows 8.1, která oproti svému předchůdci přináší například jednodušší vyhledávání, intuitivnější práci s aplikacemi nebo nový Store či nejnovější verzi prohlížeče Internet Explorer 11.

Activate Here je unikátní službou na českém distributorském trhu. Prodejcům umožňuje získat originální software Microsoft, Symantec, McAfee, F-Secure „opravdu online“ – přes oficiální web Tech Data (InTouch) do 30 minut, pomocí objednávacího systému InStore do 1 minuty a prostřednictvím Datové Výměny dokonce bez jakékoli prodlevy.

Díky Activate Here nepotřebují reselleři nakupovat produkty na sklad, ale mohou okamžitě získat „aktivační klíč“ k originální licenci softwaru, který stačí jen předat koncovému zákazníkovi. Vše probíhá bez zbytečných nákladů, 24 hodin denně a 7 dní v týdnu a 100% dostupné jsou všechny verze, speciální produkty a jazykové mutace – tedy i ty, které se běžně neprodávají.

Všechny informace o službě Activate Here jsou dostupné zde.

Tags: