Press Release

Nová generace Informačního systému K2 se jmenuje PORTAL

Rubrika Novinky, Software - Autor: Janiule 12. prosince 2013

Na pravidelném podzimním workshopu společnosti K2 atmitec byla představena nová verze Informačního systému K2 s označením PORTAL. Zároveň s ní byly představeny i další novinky, včetně první generace K2 eshopu, přepracovaného uživatelského rozhraní či mobilních analytických nástrojů pro manažery.

„Měníme náš systém pro naše zákazníky – nová verze nabízí rychlejší a intuitivnější ovládání, přehledné a mobilní reporty a analýzy, modernizovaný systém notifikací, přístup přes mobilní zařízení či nové prodejní nástroje. Tohle všechno by mělo pomoci každé firmě ušetřit čas i náklady a zároveň také zajistit nové obchodní příležitosti,“ říká Marek Kučera, výkonný ředitel K2 atmitec s.r.o.

Nová verze K2 PORTAL obsahuje kromě vylepšení či optimalizace funkcí v již existujících modulech také úplné novinky – první generaci K2 eshopu, pokročilé analytické nástroje K2 analytics, modul Nabídky/poptávky či kompletně přepracovanou verzi modulu K2 call centrum. Všechny novinky jsou součástí nové verze a byly uvolněny zároveň s ní.

Zajímavostí je, že většina představených novinek ve verzi K2 PORTAL byla zařazena do základu Informačního systému K2, a je tedy dostupná držitelům licence IS K2 zcela zdarma.

Letošního workshopu společnosti K2 atmitec se zúčastnilo více než 250 návštěvníků a podle slov Marka Kučery odcházeli spokojeni: „Za všemi novinkami stojí několik měsíců tvrdé práce a jsme rádi, že to naši zákazníci dokázali ocenit. Z dotazníků, které dostali návštěvníci ke zpětné vazbě, vyplynulo, že se nenašel jediný, který by z workshopu odcházel nespokojený.“