Press Release

Rollei Degas – foto rámečky s HD rozlišením

Rubrika Foto, Novinky - Autor: Azno 6. září 2017

Společnost Rollei uvedla na trh nové modely multimediálních rámečků, vhodných k prezentaci fotografií, videí nebo dokonce hudby – Rollei Degas.Rollei Multimedia Picture Frame Degas DPF Black (3)

Rollei Degas jsou fotografické rámečky, které jsou dostupné s úhlopříčkou v rozmezí od 8“ do 15“ a to s HD rozlišením 1024x768px. Široký výběr úhlopříček dává možnost vybrat si ten pravý rozměr právě pro váš interiér. HD LED displej v poměru stran 4:3 nabízí nastavitelný jas i kontrast. Mezi další zajímavé funkce patří také možnost časového spínače pro zapnutí i vypnutí tak, aby byl rámeček vypnutý v hodiny, kdy nejste doma, nebo v noci aby nerušil například v ložnici. Mezi další praktické vlastnosti patří funkce hodin a kalendáře.

Veškeré modely Rollei Degas jsou vybavené čtečkou paměťových karet a portem USB 2.0, to vám dává možnost vložit do rámečku kartu přímo z fotoaparátu, nebo z vaší akční kamery a ihned se podělit o svá videa a fotografie. Rámečky jsou navíc vybavené dálkovým ovládáním a tak je jejich ovládání komfortní a jednoduché.

Tags: