Press Release

PLAYzone aréna zavítá na Game Expo v Bratislavě

Rubrika Novinky, Události - Autor: Azno 15. března 2016

plakatFestival Game Expo konající se každoročně v hlavním městě Slovenska je již tradičně srazem milovníků her všech druhů, od karetních, přes stolní, až k těm nejnovějším herním počítačovým peckám, v rámci programu jsou připraveny také odborné přednášky a prezentace. Jak by mohla PLAYzone aréna na akci takového formátu chybět?

PLAYzone aréna bude na Game Expu rozdělena do dvou částí. Ta první bude patřit značkám Dell a Alienware, kde budou připraveny herní notebooky nejvyšší kvality, na kterých si návštěvníci budou moci odpočinout u hraní těch nejpopulárnějších počítačových her současné doby. Každý navíc dostane příležitost zahrát si s profesionální hráčkou z týmu eSuba.

Také druhý stánek v PLAYzone aréně bude patřit počítačovým hrám, jak jinak, půjde konkrétně o herní arénu s PC sestavami HAL3000 MČR Pro 6. generace. Na místě bude těchto prvotřídních mašin připraveno dostatek na to, aby si každý mohl přijít zahrát různorodé herní tituly na nejvyšší detaily. Požitek z hraní pak podpoří 144 Hz monitory značky BenQ a také herní periferie od Mionixu.

V PLAYzone aréně bude v rámci programu připravena pro návštěvníky festivalu Game Expo celá řada turnajů pro veřejnost. Na své si přijdou zejména hráči střílečky Counter-Strike: Global Offensive a MOBA hry League of Legends, v těchto dvou populárních titulech se od pátku do neděle odehraje celkem sedm turnajů pro veřejnost, odkud si kromě spousty zábavy budou moci ti nejlepší odnést i věcné ceny, které do těchto klání věnují partneři PLAYzone arény.

Seznam turnajů pro veřejnost:

Pátek 14:00 – Dell Alienware League of Legends 1v1
Pátek 18:00 – BenQ Counter-Strike Global Offensive 1v1
Sobota 10:00 – HAL3000 League of Legends 3v3
Sobota 14:00 – Dell Alienware League of Legends 1v1
Sobota 18:00 – Mionix Counter-Strike Global Offensive 1v1
Neděle 10:00 – BenQ Counter-Strike Global Offensive 1v1
Neděle 13:00 – Dell Alienware League of Legends 1v1

Veškeré informace o Game Expu a PLAYzone aréně naleznete na stránkách PLAYzone.cz.

Zábavu v PLAYzone aréně na Game Expo 2016 zabezpečí partneři DELL, Alienware, HAL3000, BenQ a Mionix.