Press Release

Oblíbenost společnosti AT Computers u zákazníků roste

Rubrika Novinky - Autor: Fonzan 2. února 2012

AT Computers absolutním vítězem ankety Český IT distributor roku 2011, na Slovensku druhá

Společnost AT Computers se stala poprvé vítězem ankety Český IT distributor roku v absolutní kategorii. Velkým úspěchem je i druhé místo ve stejné anketě na Slovensku. AT Computers získala v české části ankety, kterou každoročně vyhlašuje vydavatelství DCD Publishing a Reseller Magazine, celkem 2574 bodů.

„Tyto výsledky nás neuvěřitelně těší. Děkujeme všem našim partnerům, kteří nám v Čechách i na Slovensku dali svůj hlas. Nesmírně si vážíme jejich důvěry a i v tomto roce se budeme snažit vyslyšet jejich přání, aby byli s našimi službami maximálně spokojeni,“ zhodnotil výsledky ankety Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Anketa Český a Slovenský IT distributor roku už tradičně začíná v září příslušného roku a hlasovat v ní mohou všichni zákazníci a partneři distribučních společností v Čechách a na Slovensku. Výsledky jsou následně oznámeny začátkem nového roku. Vítěz absolutní kategorie získává oprávnění používat označení a logo ankety.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.