Press Release

MČR Tour součástí LanCraftu

Rubrika Novinky, Události - Autor: Janiule 17. července 2015

Zatímco do finále oficiálního Mistrovství ČR v počítačových hrách 2015 zbývají ještě necelé čtyři měsíce, pomalu se blíží start jiné obrovské domácí akce. Už příští týden totiž započne legendární LanCraft, který letos hostí ostravské výstaviště Černá louka ve dnech 23. až 26. července. A na této největší tuzemské lan akci nebude chybět ani MČR Tour!

Stejně jako MČR, tak i LanCraft, jehož kořeny sahají až do roku 2003, se letos pro svou oblíbenost přestěhoval do větších prostor – v případě MČR to bylo z pražského výstaviště Letňany na největší výstaviště střední Evropy BVV, LanCraft do Ostravy zamířil z kulturního centra ve Starém Městě. A právě v Ostravě se tyhle dvě renomované značky alespoň trochu smísí dohromady, když zde během BYOC (přines si vlastní PC) akce bude postavena také kompletní PLAYzone aréna mistrů, s kterou MČR Tour objíždí celou republiku.

Návštěvníci a účastníci události si tak budou moci vyzkoušet certifikované PC z řady HAL3000 MČR Pro (http://www.czc.cz/mcr-sestavy-mistru-cr-stolni-pc/produkty), doplněné o špičkové herní monitory Philips, příslušenství Logitech a ergonomické židle DXRACER. Hrát se budou nejen klasické MČR tituly jako CS:GO, League of Legends, Hearthstone a StarCraft II, ale také novinky od společností Comgad a Playman – Assassin’s Creed: Unity, Far Cry 4, Alien Isolation, HD verze Heroes of Might & Magic 3 nebo Total War Atilla. Kdo si bude chtít zasoutěžit i jinak, bude se moci zapojit do soutěže od CZC.cz, ve které se stačí vyfotit u speciální stěny, nahrát svou fotku na vyhraj.czc.cz a zapojit se tak do soutěže o sestavu HAL3000 MČR v ceně 25 000 Kč.

A co jiného nabídne přímo LanCraft? Je toho opravdu mnoho… Turnaje v League of Legends, CS:GO, Hearthstone, Dota 2, StarCraft II a dokonce v cosplayích o ceny v hodnotě více jak za 350 000 Kč a také spoustu bodů do kvalifikace MČR, doprovodné turnaje například v legendárním Counter-Strike 1.6 či FIFA 15, streamované zápasy, bumper ball, neskutečně nabušený PC od Intelu a spoustu dalšího! Více už se dozvíte sami přímo na http://www.lancraft.cz/cz/lancraft-2015.

Projekt MČR a MČR Tour vzniká a běží za podpory generálních partnerů INTEL, AlienWare, NVIDIA, Western Digital, MSI, Philips Gaming Monitors, HAL3000, CZC.cz, AVerMedia a Logitech, hlavních partnerů Comgad, DXRACER, Playman, Seasonic, FakaHeda, Kaspersky Lab a hitbox a mediálních partnerů Prima COOL, Eurozprávy.cz, RE-PLAY, SCORE, Computer, Games.cz, Sector, Živé, Tryhard, Generace21 a youradio.

Tags: