Press Release

MČR Tour se přesouvá do Hradce Králové

Rubrika Novinky, Události - Autor: Janiule 11. června 2015

Týden po své letošní premiéře na Turné LP se seriál MČR Tour představí na stejné akci hned podruhé. V sobotu 13. června se totiž přesune do Hradce Králové, kde v kulturním centru ALDIS od 10:00 do 18:00 hodin bude součástí Turné LP MEGA.

Ti, co na akci zavítají, se mohou těšit na zábavný program v podání předních domácích YouTuberů a Let’s playerů, kteří si připravili například autogramiádu, focení selfies nebo 1v1 turnaje v Counter-Strike, League of Legends a Hearthstone. A o kom že je řeč? Do Hradce míří Premi, Prooxy, Herdyn, Pedro, Ježich, House a spousta dalších! Více už se dozvíš přímo na http://www.turnelp.cz/seznam-akci/detail/29.

MČR Tour bude na místě ve stejným složení jako v Plzni. To znamená, že návštěvníci PLAYzone arény mistrů budou moci zasednout za certifikované HAL3000 herní stroje MČR Pro s 27“ LED monitory Philips, periferiemi Logitech a židlemi DXRACER, aby si zahráli některou z novinek společností Comgad a Playman nebo klasické tituly, jež znáte přímo z Mistrovství ČR v počítačových hrách.

A pecky jako Assassin’s Creed: Unity, Far Cry 4, Alien Isolation, HD verzi Heroes of Might & Magic 3 nebo Total War Atilla si nebude možné jenom zahrát, ale také je vyhrát v tombole! Tím soutěžení nekončí – další veliká soutěž je připravena společně s www.CZC.cz, u jejichž speciální zdi se budete moci blýsknout, fotku pak nahrát na vyhraj.czc.cz a zapojit se tak do soutěže o herní sestavu HAL3000 MČR v hodnotě 25,000 Kč!

Pro více informací o MČR Tour či MČR navštivte buď portál www.PLAYzone.cz nebo stránku mcr.playzone.cz. Spoustu novinek se dozvíte také na Facebook stránce PLAYzone.

Projekt MČR a MČR Tour vzniká a běží za podpory generálních partnerů INTEL, AlienWare, NVIDIA, Western Digital, MSI, Philips Gaming Monitors, HAL3000, CZC.cz, AVerMedia a Logitech, hlavních partnerů Comgad, DXRACER, Playman, Seasonic, FakaHeda, Kaspersky Lab a hitbox a mediálních partnerů Prima COOL, Eurozprávy.cz, RE-PLAY, SCORE, Computer, Games.cz, Sector, Živé, Tryhard, Generace21 a youradio.

Tags: