Press Release

MČR Tour míří na IN-JOY

Rubrika Novinky, Události - Autor: Janiule 30. října 2014

O víkendu 7. až 9. listopadu bude brněnské výstaviště hostit festival zábavy IN-JOY a v rámci jeho 2. ročníku nebude chybět ani letos poslední zastávka roadshow MČR Tour. Ta již klasicky nabídne svou PLAYzone herní arénu vybavenou sestavami HAL3000 MČR Pro, závodní playseaty Logitech, na nichž můžete vyhrát židli DXRACER, turnaje v League of Legends a také přiveze oblíbeného baviče Herdyna!

Pavel „Herdyn“ Mikeš (https://www.facebook.com/eSubaHerdyn) je bývalý profesionální hráč a dvojnásobný mistr České republiky v League of Legends (konkrétně v letech 2012 a 2013), který se momentálně věnuje streamování svých let’s playů, tvorbě zábavných videí na YouTube a moderování akcí. Na aktuálním MČR Tour bude k vidění v sobotu a neděli, kdy bude hrát s vítězi turnajů i návštěvníky, rozdávat autogramy a fotit se s přítomnými.

Turnaje v League of Legends se budou odehrávat na 16 kusech certifikovaných sestav HAL3000 MČR Pro, které budou vybaveny herními monitory Philips Brilliance a periferiemi značky Logitech. Další čtyři totožné počítače pak budou po celou dobu k dispozici na volné hraní nejnovějších titulů společností Playman a Comgad. Stejně jako na finále MČR 2014 a Prague Car Festivalu nebudou chybět ani dva playseaty Logitech, na kterých si návštěvníci mohou zazávodit třeba v rallye hře WRC 4.

Pokud na IN-JOY míříte hlavně kvůli hrám, vydejte se po příjezdu do herní zóny, kterou naleznete v pavilonu B. Pořadatelé festivalu si navíc přichystali speciální soutěžní program IN-JOY games, díky kterému můžete vyhrát zajímavé ceny. Jednou z disciplín je právě hraní WRC 4 v našich playseatech a mezi cenami najdete i ergonomickou závodní židli DXRACER. Více o soutěži na http://www.in-joy.cz/in-joy-games.html.

Projekt MČR a MČR Tour vzniká a běží za podpory generálních partnerů INTEL, AlienWare, NVIDIA, Western Digital, GIGABYTE, Philips Gaming Monitors, HAL3000, CZC.cz, AVerMedia a Logitech, hlavních partnerů Comgad, DXRACER, Playman, Seasonic, FakaHeda, Kaspersky Lab a hitbox a mediálních partnerů Prima COOL, Eurozprávy.cz, RE-PLAY, SCORE, Computer, Games.cz, Sector, Živé, Tryhard, Generace21 a youradio.