Press Release

Finále MČR v počítačových hrách bude hostit festival IN-JOY

Rubrika Novinky, Události - Autor: Janiule 8. července 2015

Společnost PLAYzone, provozovatel největšího česko-slovenského herního portálu www.PLAYzone.cz, dnes oznámila, že finále letošního oficiálního Mistrovství ČR v počítačových hrách se uskuteční na festivale zábavy IN-JOY. Ten hostí od 6. do 8. listopadu brněnské výstaviště BVV a po celou dobu zde bude přítomné právě i MČR, které se zde dočká vyvrcholení svého 5. ročníku od obnovení.

IN-JOY 2015 (http://www.bvv.cz/in-joy/) je součástí festivalu sportu (SPORT Life), tance (DANCE LIFE EXPO) a zábavy, takže nabízí opravdu široké spektrum atrakcí a zážitků. Stejně jako v roce 2014, kde bylo přítomno také MČR Tour, bude letošní ročník na celém výstavišti a kromě počítačové herní zóny nabídne například street park, show stage s koncerty, taneční vystoupení nebo IN-JOY párty.

PLAYzone zde bude mít rozestavené celé finále MČR, jak ho známe z předchozích let na FOR GAMES. Vyjma samotného finále v titulech Counter-Strike: Global Offensive, Hearthstone, League of Legends a StarCraft II za účasti předních tuzemských hráčů a týmů v bojích o statisícové ceny se můžete těšit na profesionální moderátory, doprovodné soutěže, živý a komentovaný stream PLAYzone TV plný odborníků i zajímavých hostů a samozřejmě také na arénu s volným hraním na certifikovaných sestavách HAL3000 MČR Pro či řadu technologických novinek a vychytávek, které zde představí partneři projektu MČR.

„Po dlouhém zvažování jsme se rozhodli jubilejní 5. ročník obnoveného MČR v počítačových hrách vrátit tam, kde se vždy odehrávalo. Konkrétně tedy do prostor brněnského výstaviště BVV!“, vyjádřil se Michal Nagy, projektový manažer PLAYzone. „MČR bude součástí festivalu IN-JOY, díky čemuž získáme větší prostory a nové možnosti, které akci posunou na vyšší level. Díky partnerům pak představíme spoustu zajímavých novinek, které potěší zejména hráče. Už brzy odhalíme všechna překvapení a máte se na co těšit! Jak se říká, stay tuned…“, dodal.

Více o finále MČR bude oznámeno později. Aktuální novinky můžete vždy sledovat na www.PLAYzone.cz, mcr.playzone.cz nebo na Facebook stránce PLAYzone.

Projekt MČR a MČR Tour vzniká a běží za podpory generálních partnerů INTEL, AlienWare, NVIDIA, Western Digital, MSI, Philips Gaming Monitors, HAL3000, CZC.cz, AVerMedia a Logitech, hlavních partnerů Comgad, DXRACER, Playman, Seasonic, FakaHeda, Kaspersky Lab a hitbox a mediálních partnerů Prima COOL, Eurozprávy.cz, RE-PLAY, SCORE, Computer, Games.cz, Sector, Živé, Tryhard, Generace21 a youradio.

Tags: