Press Release

Další MČR Tour proběhlo v Hradci Králové

Rubrika Novinky, Události - Autor: Janiule 16. června 2015

Dvě zastávky společně s Turné LP MEGA má za sebou roadshow MČR Tour, propagující oficiální Mistrovství ČR v počítačových hrách a produkty spojené s touto vrcholnou soutěží. Po Plzni seriál zavítal také do Hradce Králové, kde se představil v sobotu 13. června v kulturním centru ALDIS.

Turné LP MEGA zde stejně jako v Plzni nabídlo bohatý zábavný program plný známých hvězd tuzemské YouTube a Let’s playerské scény, když se představili například Herdyn, Premi, Prooxy nebo Pedro. Nechyběly ani doprovodné herní soutěže v League of Legends, Hearthstone či Counter-Strike: Global Offensive, autogramiáda i focení selfies s přítomnými celebritami internetové scény.

MČR Tour do Hradce přivezlo PLAYzone arénu mistrů, v níž jste se mohli posadit do ergonomických závodních židlí DXRACER a zasednout tak k jedné z mnoha certifikovaných HAL3000 herních sestav MČR Pro, které jsou exkluzivně k zakoupení na http://www.czc.cz/mcr-sestavy-mistru-cr-stolni-pc/ produkty společně s dalšími produkty z této série. Tyto mašiny doplnily oficiální 27“ LED monitory mistrovství od Philipsu a herní příslušenství od Logitech.

K vyzkoušení byla spousta zajímavých titulů. O ně se postaraly společnosti Comgad a Playman, které dodaly například Assassin’s Creed: Unity, Far Cry 4, Alien Isolation, HD verzi Heroes of Might & Magic 3 nebo Total War Atilla. Příjemnou třešničkou na dortu byla tombola o ceny (zejména hry) právě od těchto zmíněných společností.

A kdo zavítal ke speciální stěně od www.CZC.cz, mohl se vyfotit do soutěže o sestavu HAL3000 MČR za 25,000 Kč. Princip byl opravdu jednoduchý: blýsknout se u stěny a svou fotku nahrát na vyhraj.czc.cz.

Pro více informací o MČR Tour či MČR navštivte buď portál www.PLAYzone.cz nebo stránku mcr.playzone.cz. Spoustu novinek se dozvíte také na Facebook stránce PLAYzone.

Projekt MČR a MČR Tour vzniká a běží za podpory generálních partnerů INTEL, AlienWare, NVIDIA, Western Digital, MSI, Philips Gaming Monitors, HAL3000, CZC.cz, AVerMedia a Logitech, hlavních partnerů Comgad, DXRACER, Playman, Seasonic, FakaHeda, Kaspersky Lab a hitbox a mediálních partnerů Prima COOL, Eurozprávy.cz, RE-PLAY, SCORE, Computer, Games.cz, Sector, Živé, Tryhard, Generace21 a youradio.

Tags: