Press Release

myPhone Halo Q: tlačítkový telefon vítězí

Rubrika Mobility, Novinky - Autor: Azno 10. dubna 2019

Značka smartphonů myPhone uvádí na český trh dostupný telefon s pohodlnou tlačítkovou klávesnicí, velkým displejem a dobíjecím stojánkem. Takovou výbavu ocení zejména senioři a všichni zájemci o telefon s jednoduchým ovládáním.Telefon se neztratí
myPhone Halo Q je dostupný telefon s tradičními tvary konstrukce a velkým barevným TFT displejem s úhlopříčkou 2,8“. Díky němu je procházení prostředí telefonu přehledné a hlavně starší uživatelé si budou pochvalovat zobrazení velkých písmen, která přečtou i bez brýlí. K pohodlnému ovládání telefonu významně přispívá klávesnice s velkými tlačítky a výraznými popisky.
Senioři ocení dobíjecí stojánek v balení, díky němu má telefon svoje pevné místo v domácnosti, a je také vždy nabitý a připraven k použití. Navíc, pokud zapomenou, kam si mobil doma odložili, stačí na stojánku stisknout tlačítko s funkcí „Najít telefon“ – telefon začne vyzvánět a snadno jej pak najdou.

S extrémně dlouhou výdrží
Novinka je vybavena vyměnitelnou baterií s kapacitou 1 400 mAh, která zajišťuje až 20 dní v pohotovostním režimu na příjmu, nebo 7 hodin hovoru v kuse. myPhone Halo Q lze trvale dobíjet ve stojánku a o stav nabití baterie se tak vůbec nestarat.
Další praktickou funkcí telefonu je integrované SOS tlačítko, které po stisku včas přivolá pomoc voláním na uložený kontakt. Nouzová funkce významně přispívá k ochraně zdraví majitelů telefonu, což ocení zejména jejich blízcí.
Výbava myPhone Halo Q dále nabízí praktický Bluetooth pro párování s handsfree a telefonování bez nutnosti držení telefonu v ruce. Uživatelé telefonu se mohou dále spolehnout na výkon 2Mpx fotoaparátu s LED bleskem pro zachycení zajímavých okamžiků kolem sebe.