Press Release

ZALMAN ZM-GM4 „Knossos”

Rubrika Hardware / IT, Novinky - Autor: Bob 4. června 2014

Myš, která se přizpůsobí hráči

Dobrá počítačová myš musí přede vším přesně a pohodlně padnout do ruky. Je však možné, aby se jeden model hodil pro všechny hráče? Firma ZALMAN přijala tuto výzvu a představila gamingovou myš ZM-GM4 „Knossos”, která umožňuje přesně přizpůsobit její rozměry a hmotnost požadavkům uživatele. Je rovněž vybavena vysoce přesným senzorem, odolnými přepínači Omron a 8 programovatelnými tlačítky. ZALMAN ZM-GM4 se přizpůsobí hráči, nikoliv naopak.

Základní vlastností nové gamingové myši od fy ZALMAN je možnost dokonalého přizpůsobení Vaší ruce. Jak obě boční stěny, tak i zadní část myši lze posouvat pomocí nářadí, jež je součástí sady a tímto způsobem nastavit šířku, délku a výšku myši. Po otevření zásobníků uvnitř zařízení lze navíc upravit hmotnost myši odstraněním 3.5gramových závaží, kterých je tu standardně 6 – tím lze odlehčit myš až o 21 gramů. Po přizpůsobení rozměrů a hmotnosti můžete skrýt šroubovák uvnitř myši, abyste ho měli vždy po ruce.

Přesné uchopení je polovina úspěchu – druhou polovinu zajistí mimořádně přesný, laserový senzor Avago A9800. Díky rozlišení 8200 DPI, vzorkovací frekvenci 1000 Hz, a také zpracovávání 12 000 snímků za sekundu tuto myš ocení každý fanoušek počítačových her. Pohodlné tlačítko v horní části ZM-GM4 umožňuje rychle přepínání čtyř úrovní rozlišení – 800 až 8200 DPI – a aktuálně používaný režim zůstává zachován v paměti i po vypnutí počítače.

„Knossos” je vybavena celkem 8 programovatelnými tlačítky, které si uživatel může nastavit pomocí speciální aplikace. Panel umožňuje také změnu rozlišení, citlivosti jednotlivých os, rychlosti posouvání kolečkem nebo dvojkliku. Všechna nastavení lze uložit v rámci jednoho z třech dostupných profilů.

Produktové video: http://www.youtube.com/watch?v=UHZhMyh19c4

Díky svému futuristickému designu přitahuje myš ZALMAN ZM-GM4  zájem a pozornost. Oceníte ji však nejen z estetických, ale i praktických důvodů. Kabel o délce 1.8 metru je mimo jiné vybaven osvědčenými řešeními jako jsou odrušovací filtr a opletení USB kabelu nebo pozlacený konektor.

Specifikace:

Model

ZALMAN ZM-GM4
Typ Laserová myš
Senzor Avago A9800
Druh spojení Drátová
Rozlišení 800-8200 DPI
Počet tlačítek 8
Rychlost zpracování obrazu 12 000 obrázků/s
Délka kabelu 1,8 m
Předpokládaná životnost kláves/tlačítek 5 mil. stisků
Hmotnost 135 g + 21 g
Rozhraní USB
Doplňky Závaží 6 x 3.5 g, odrušovací filtr, pozlacený USB konektor.

Záruka a cena:

Maloobchodní doporučená cena myši ZALMAN ZM-GM4 činí 1 590,- s DPH.

Na výrobek se vztahuje 24měsíční záruka.

Více informací: www.zalman.com

 

Tags: