Press Release

ZALMAN ZM-DF12

Rubrika Hardware / IT, Novinky - Autor: Bob 28. dubna 2014

Speciálně navržený dvojitý rotor s velkou a malou vrtulí maximalizuje proudění vzduchu bez vytváření nepříjemného hluku. Konstrukce využívá moderní, nanopolymerová ložiska, v nichž mazivo nemění objem vlivem teploty a tím zachovává stejné tření. Díky netypické, reverzní konstrukci krytu ventilátoru je proudění vzduchu ještě lepší než u typických ventilátorů jiných výrobců, protože po nasání vzduch neproudí přes podpůrné úchyty.

Model ZM-DF12 je také vybaven třístupňovým regulátorem otáček. Díky tlačítku umístěnému na motoru může uživatel snadno přepnout ventilátor do tichého, běžného nebo výkonného režimu. Tato funkce umožňuje přizpůsobit zařízení aktuálním potřebám, proto se ZM-DF12 osvědčí jak v systémech, které mají být především tiché, tak i v místech, kde je nejdůležitější chladicí výkon.

Není to jediná vlastnost výrobku, kterou ocení fanoušci úprav počítačových sestav. Další je dynamické, pulzující podsvícení modrými LED diodami, které zajišťuje jedinečný vizuální efekt. Uživatele, pro které je nejdůležitější spolehlivý provoz, ocení nejvíc antivibrační podložky na úchytech ventilátoru a gumové montážní kolíky, které také absorbují vibrace a navíc umožňují rychlou montáž bez použití nářadí.

ZALMAN ZM-DF12 má standardní průměr 120 mm a hmotnost 135 g. Rychlost otáček ventilátoru je v rozsahu 800 – 1600 otáček za minutu a vytvářený hluk nepřesahuje 33 dBA. Zařízení je napájeno napětím 12V.

Specifikace

Model

ZALMAN ZM-DF12
Rozměry 120 (D) x 120 (Š) x 27 (V) mm
Hmotnost 135 g
Rychlost otáčení ventilátorů 800 – 1600 RPM
Max. průtok vzduchu 63.76 CFM
Hlasitost 18 – 33 dBA
Životnost 500 000 hodin
Dodatečné informace Pulzující, modré LED podsvícení

Záruka a cena:

 

Předpokládaná maloobchodní doporučená cena ventilátoru ZALMAN ZM-DF12 činí 360,- s DPH.

Na výrobek se vztahuje 24měsíční záruka výrobce.

Více informací: www.zalman.com

Tags: