Press Release

ZALMAN R1 – Elegantní PC skříň

Rubrika Hardware / IT, Novinky - Autor: Janiule 23. září 2014

Firma ZALMAN představuje PC skříň R1 určenou pro tiché PC sestavy s výjimečným a elegantním vzhledem. Ve srovnání s jinými produkty se skříň vyznačuje předními dvířky, vybavenými tlumicí vložkou. Dvířka jsou v dekoru broušeného hliníku, což skříni přidává na exkluzivním a elegantním vzhledu. Proto je tato skříň ideální volbou pro uživatele, kteří vyžadují právě elegantní design a tiché pracovní prostředí.

ZALMAN R1 umožňuje instalaci pěti 120 mm ventilátorů, z čehož tři (zadní, horní a přední) jsou součástí balení. Otáčky dvou větráků lze nastavit pomocí dvoustupňového regulátoru, jenž se nachází pod dvířky. Horní stěnu skříně lze využit pro instalaci chladiče volitelného systému vodního chlazení s délkou 240 mm. Na přední stěně je umístěn prachový filtr, který lze vyjmout a vyčistit pod tekoucí vodou.

Do skříně lze nainstalovat pět pevných disků 3,5”, jeden pevný disk nebo SSD 2,5” a dvě optické mechaniky (nebo jiná zařízení 5,25”). Čtyři pozice pro disky 3,5” lze obsluhovat bez použití nářadí – stačí namontovat lyžiny na disk a zasunout do příslušné pozice. Bez použití šroubováku lze také instalovat zařízení 5,25”, a to pomocí plastových zámků.

Do skříně ZALMAN R1 se vejde grafická karta s délkou až 36 cm a extrémní napájecí zdroje s délkou až 20 cm. V případě, že sestava obsahuje více grafických karet, lze použit podpěru, která udrží všechny karty ve správné výšce – což zvyšuje účinnosti chlazení.

Bočnice skříně je vybavena plastovým oknem, které umožňuje pozorovat vnitřek skříně během provozu – toto řešení ocení zejména uživatele, kteří kladou důraz na vnitřní design a použité komponenty.

Na předním panelu skříně jsou umístěny tři USB porty (jeden v provedení 3.0), sluchátkový výstup a mikrofonový vstup, tlačítko reset a kontrolka indikující stav disku.

Rozměry skříně ZALMAN  R1 jsou 450 (D) x 192 (Š) x 465 (V) mm.

Specifikace:

Typ skříně Midi Tower ATX
Podpora základních desek Standard ATX / Mini ITX / Micro ATX
Podpora grafických karet Délka až 360 mm
Rozměry 450 (D) x 192 (Š) x 465 (V) mm
Materiál kov, plast
Počet pozicí 2 interní pozice 5.25”
4 interní pozice 3.5”
1 interní pozice 2.5”
1 externí pozice 3,5”
Počet rozšiřujících slotů 7
Větrání 1 x 120 mm zadní
1 x 120 mm horní
1 x 120 mm přední s LED podsvícením
I/O porty (čelní panel) 1 x USB 3.0
2 x USB 2.0
1 mikrofonový vstup
1 sluchátkový výstup
Doplňky regulátor otáček (současné ovládání 2 ventilátorů)
podpěra grafických karet
Barva Černá

 Záruka a cena:

Doporučená maloobchodní cena skříně ZALMAN R1 činí 1 150,- s DPH.

Na výrobek se vztahuje 24 měsíční záruka výrobce.

 Více informací zde.

 

Tags: