Press Release

Synology uvádí na trh RackStation RS3614xs+

Rubrika Hardware / IT, Novinky - Autor: Janiule 15. prosince 2013

Společnost Synology, přední světový výrobce serverů a úložišť, představuje novou RackStation RS3614xs+. Úložiště se 12 šachtami, skvělým výkonem, robustní škálovatelností a mnoha redundantními prvky je jako stvořené pro firemní prostředí.

„Efektivní správa rapidně rostoucího objemu dat při zachování nízkých nákladů se stala novou výzvou pro mnoho podniků,“ říká Michael Wang, produktový manažer Synology. „RackStation RS3614xs+ tyto nároky přesně splňuje. Poskytuje mimořádně výkonné, škálovatelné a spolehlivé NAS řešení za zlomek nákladů SAN.“

Úložiště je vybaveno Quad Core 3,3 GHZ procesorem a dvěma sloty PCIe, které podporují až čtyři 10GbE připojení k síti. Synology RS3614xs+ přináší špičkově rychlý výkon s propustností vyšší než 3200 MB/s a 620 000 IOPS v konfiguraci RAID 5. Podporuje technologii mezipaměti Synology SSD, jež ještě zvyšuje propustnost a zároveň maximalizuje velikost úložiště použitím plotnových disků. Navíc je stanice vybavena nativní SATA III 6 Gb/s podporou, jež umožňuje využít potenciál SSD skutečně naplno.

Synology RS3614xs+ poskytuje díky své stabilitě klid uživatelům při tzv. operacích „mission-critical“. Úložiště je vybaveno 8GB ECC RAM operační pamětí, již je možné rozšířit až na 32GB, čímž zajišťuje dokonale přesnou práci s daty i vynikající výkon. Zrychlení šifrování pomocí AES New Instruction nabízí vyšší bezpečnost dat, aniž by bylo potřeba dělat kompromisy v oblasti výkonu.

Celé zařízení je mimořádně spolehlivé. RS3614xs+ podporuje Synology High Availability, která zajišťuje bezproblémové převzetí služeb při selhání clusteru a nabízí sadu redundantních mechanismů – včetně záložních napájecích zdrojů, systémových ventilátorů a síťových portů pro zachování dokonalé provozuschopnosti služeb.

Stanice RS3614xs+ je už dnes připravena na budoucí výzvy firem a nezbytný růst virtuálního prostředí. Pomocí expanzních jednotek RX1214/RX1214RP mohou uživatelé rychle rozšířit kapacitu úložiště až na 144 TB. Díky certifikaci pro Microsoft® Windows Sever 2012 s Hyper-V™ a VMware® vSphere™ 5 VAAI a Citrix®XenServer™ je ideálním řešením pro hlavní virtualizační servery. Synology RackStation RS3614xs+ běží na intuitivním operačním systému DiskStation Manager (DSM) 4.3, který poskytuje celou řadu užitečných aplikací umožňujících vyšší produktivitu práce. Synology byla zvolena „PCMag Business Choice Award 2013 winner“, když získala nejvyšší hodnocení v každé oblasti průzkumu, včetně spolehlivosti, celkové spokojenosti, hodnoty a ochoty doporučit produkt dalším uživatelům. Více informací: http://www.synology.com/cs-cz/products/overview/RS3614xs+

Dostupnost:

Synology RackStation RS3614xs+ je již celosvětově k dispozici.

Tags: