Press Release

Synology představilo VisualStation VS240HD

Rubrika Hardware / IT, Novinky - Autor: Fonzan 14. ledna 2013

Společnost Synology uvádí na trh špičkové monitorovací zařízení VisualStation VS240HD, jež umožňuje snadné prohlížení až 24 kanálů s vysokým rozlišením. Zařízení potěší minimálními náklady na provoz a šetrností k životnímu prostředí.

VisualStation VS240HD nabízí mimořádnou schopnost dekódování obrazu s podporou až 24 kanálů umožňující simultánní snímání high-definition obrazu – při rychlosti až 240 snímků za sekundu v 720p.

Zařízení je vybaveno duálním rozhraním HDMI, což z něj činí optimální dohledové řešení zejména pro sledování velkých objektů. Uživatelům umožňuje streamovat záznam ve špičkové kvalitě na různých obrazovkách v nejmodernějším řídicím centru zabezpečení.

VS240HD je úsporné a kompaktní zařízení zaměřené na živé zobrazení monitorování. To nevyžaduje počítač a šetří účty za energii tím, že potřebuje pouze 14,4 wattů v plném provozu při zachování prostorově úsporného designu, „řekl Chad Jiang, produktový manažer společnosti Synology.

Při spárování se stanicemi DiskStation nebo RackStation od Synology, podporuje VS240HD video streamování v MJPEG, MPEG4 a H.264 kompresních formátech, jež zahrnují i zvuk. Stejně tak jsou podporovány i otočné bezpečnostní kamery (PTZ kamery), jež nabízejí snadné sledování rozsáhlých objektů. Uživatelé si mohou snadno pustit videozáznamy, ať už živé nebo nahrané, a exportovat mimořádně kvalitní HDTV klipy a snímky na externí paměťová zařízení USB.

Všechny tyto výkonné funkce lze přitom snadno spravovat prostřednictvím intuitivního uživatelského rozhraní s USB myší.

Synology VS240HD je již v celosvětové distribuci a doporučená koncová cena je 375 Eur bez DPH.

Pro více informací o produktu navštivte:

http://www.synology.com/products/vs240hd.php?lang=csy

Tags: