Press Release

Společnost 100MEGA získala opět novou distribuci.

Rubrika Hardware / IT, Novinky - Autor: Fonzan 10. srpna 2012

Společnost 100MEGA Distribution získala novou distribuci a tak opět rozšířila své produktové portfolio. Od srpna 2012 tedy 100MEGA Distribution získává do své distribuce značku Media-Tech (http://www.media-tech.eu/) a to jak v České tak Slovenské republice a o tuto značku se bude starat produktový manažer Bernacík Michal.

Společnost Media-tech je na trhu téměř 20 let, zpočátku se jmenovala Multistyk a soustředila se za na domácí trh. Media-Tech v současné době pracuje na mezinárodním trhu a dodává své výrobky do zemí v Evropě, Asii a v Jižní Americe.

Mnoho let zkušeností přispělo k tomu, že Media-Tech je jednou z mála společností, které mají tak širokou a rozmanitou škálu počítačových doplňků, například chladiče pro notebooky, sluchátka, mikrofony, TV tunery, ale také produkty jako například dnes čím dál více populární kamery do auta.

Produkty Media-Tech jsou vyráběny s využitím nejmodernějších technologií a důrazem na vysokou kvalitu. Zboží je vyráběno z odolných materiálů, s využitím moderních technologií a snaží se vyhovět potřebám i těch nejnáročnějších uživatelů.

V nabídce příslušenství Media-Tech je široká škála inovativních produktů zaměřených na různé cílové skupiny. Výrobky Media-tech se vyznačují spolehlivostí a funkčností a před uvedením na trh jsou důkladně testovány.

Zdroj: www.100mega.cz