Press Release

Rychlý a ostrý: Super PLS monitor s 3,6 miliony pixelů od AOC

Rubrika Hardware / IT, Novinky - Autor: Janiule 15. prosince 2013

Společnost AOC uvádí na trh nový 27“ Super PLS monitor, který patří do produktové řady Professional. Svým majitelům poskytne ostrý obraz, a to díky WQHD rozlišení 2560 x 1440 pixelů a panelem s důmyslným LED podsvícením. Monitor q2770Pqu je vybaven širokou řadou konektorů, plnou ergonomickou flexibilitou a spoustou dalších benefitů.

Velký, super ostrý a plně ergonomický: AOC q2770Pqu se pyšní 2560 x 1440 pixely a dobou odezvy 5 ms

Úžasně ostrý

Monitor AOC q2770Pqu nabízí uživatelům více než 3,6 milionu pixelů – téměř dvakrát víc než tradiční Full HD modely. Profesionálům a náročnějším domácím uživatelům to přinese užitek v podobě vynikajícího zobrazování detailů, které je umožněno díky WQHD (Wide Quad High Definition) rozlišení 27“ obrazovky. Díky odezvě 5 ms si můžete prohlížet svoje plány, tabulky, fotky i videa, a dokonce i hrát hry bez jakéhokoli problému. Super PLS (Plane-to-Line Switching) je technologie se speciálním vysokým jasem a širokými pozorovacími úhly. AOC q2770Pqu proto přináší perfektní barevnou stálost, a to i při sledování z úhlu 178° (horizontální i vertikální). Monitor je vhodný i do prostředí se silným osvětlením, protože jeho jas dosahuje hodnoty až 300 cd/m2.

Skvělá výbava a ergonomie

AOC vybavilo svůj nový model q2770Pqu spoustou konektorů pro maximální pohodlí uživatele. Monitor přijímá signál prostřednictvím VGA,

DVI-D a HDMI portů a navíc má i DisplayPort. Dále se může pochlubit velice praktickou záležitostí – integrovanými reproduktory a USB hubem do podstavce. Flash disky, digitální fotoaparáty, externí harddisky a bezpočet dalších USB gadgetů tak může být připojeno prostřednictvím čtyř USB vstupů (2.0 i 3.0). Stojan monitoru poskytuje plnou ergonomickou flexibilitu včetně 130mm výškového nastavení, natočení i naklonění a funkce PIVOT, která umožňuje pracovat pohodlně s velkými tabulkami, dokumenty nebo upravovat fotografie.

Udržitelnost

I přes vysoké rozlišení monitor q2770Pqu plně vyhovuje požadavkům certifikátů EPEAT Silver, TCO 6.0 a Energy Star 6.0. Díky LED podsvícení spotřeba energie nepřekročí 29 W, což je velice nízká hodnota pro 27“ monitor. Inteligentní software, jako je e-Saver a Eco Mode, navíc také pomáhají snížit náklady na energii.

Podobně jako na ostatní své monitory nabízí AOC tříletou záruku také na své WQHD modely. Monitor AOC q2770Pqu je již na českém trhu dostupný za doporučenou cenu 13 150 Kč včetně DPH.

Tags: