Press Release

Nový USB dokovací monitor Philips pro maximální jednoduchost

Rubrika Hardware / IT, Novinky, Technologie - Autor: Janiule 28. května 2015

Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic, uvedla na český a slovenský trh nový 21,5palcový USB dokovací monitor Philips. Model s označením 221S6QUMB rozšiřuje řadu již existujících USB monitorů Philips. Díky propojení notebooku s jediným USB kabelem získají uživatelé velkou pracovní plochu, přístup ke všem periferiím a zároveň přístup na internet.

„S nárůstem profesionálů, kteří preferují ultrabooky s minimálním počet portů, vzrostla potřeba po monitorech, které efektivně propojí další periferie na pracovním stole. Takovým je i náš nový 21,5palcový dokovací monitor Philips 221S6QUMB. Výrazně zlepšuje pracovní možnosti notebooků a zvyšuje produktivitu zaměstnanců,“ říká k novému monitoru Philips Jiří Dubina, Regional Sales Director ve společnosti MMD.

Replikace portů jinak

Na rozdíl od běžných replikátorů portů nebo dokovacích stanic, které zabírají místo na stole a potřebují své kabely, má Philips 221S6QUMB vše potřebné zabudované uvnitř. Uživatelé k němu svůj notebook zapojí snadno přes standardní USB kabel stejně jako klávesnici, myš, externí disk nebo kameru. Zkrátka jednoduchost, co dává smysl. Navíc se díky integrovanému síťovému připojení uživatelé snadno dostanou na internet nebo se přihlásí do firemního intranetu.

Větší pracovní plocha v AH-IPS kvalitě

Při práci s více aplikacemi najednou přináší uživatelům propojení notebooku s monitorem víc prostoru. Rozlišení se nastaví automaticky. Díky použitému AH-IPS panelu je obraz čistý a v živých barvách.

Péče o zdraví uživatele

MMD se také snaží dostát svému závazku zlepšit produktivitu zaměstnanců, aniž by to mělo dopad na jejich zdraví nebo pracovní pohodu. Nový dokovací USB monitor snižuje pomocí technologie Flicker-free, která upravuje jas a blikání, únavu očí. Díky stojanu SmartErgoBase s nastavitelnou výškou, náklonem a otáčením pracovníci vždy lehce najdou nejlepší pracovní polohu monitoru.

Nový Philips 221S6QUMB USB dokovací monitor je k dispozici za 4999 Kč včetně DPH.

Technické parametry

Typ LCD panelu, velikost AH-IPS LCD, 21,5 palců / 54,6 cm
Podsvícení W-LED
Optimální rozlišení 1920 x 1080 @ 60 Hz
Pozorovací úhly 178º (H) / 178º (V), @ C/R > 10
Jas 250 cd/m²
Barvy 16,7 m
Konektivita USB: USB 2.0 x 3
Vstup signálu: USB 2.0
Audio Vstup/Výstup: přes USB
RJ45: přes USB
Mikrofon: přes USB
Sluchátka: přes USB
Udržitelnost Zabudované reproduktory: 2×2 W
Další výhody: zámek Kensington, VESA (100x100mm)
Stojan Nastavitelná výška: 110 mm
Pivot: 90 stupňů
Otočení: -75/75 stupňů
Náklon: -5/20 stupňů
Udržitelnost Životní prostředí: EnergyStar 6.0, RoHS
Recyklovatelný obalový materiál: 100 %
Recyklovaný plast: bez PVC / BFR
Neobsahuje rtuť ani olovo
Standardy CE Mark, FCC Class B, SEMKO, cETLus, CU-EAC, TUV/GS, TUV Ergo, EPA, PSB, WEEE, C-tick, UKRAINIAN, CECP, PSE, KC, ICES-003, E-standby, J-MOSS, VCC
Šasi Předek: černá
Zadní kryt: černá
Stojan: černá
Finiš: textura
Tags: ,