Press Release

Nový 32palcový Quad HD monitor Philips

Rubrika Hardware / IT, Novinky - Autor: Janiule 4. května 2015

Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic, uvedla na český a slovenský trh nový QHD monitor Philips s úhlopříčkou 32″. Jedná se o model s velmi jemným obrazem, bořícím hranice běžného HD. Je určen pro všechny milovníky skvělého obrazu bez kompromisů.

Superjemné rozlišení v novém rozměru 32 palců

Nový 32palcový model s označením Philips BDM3270QP reaguje na rostoucí poptávku po monitorech s vyšším rozlišením a hustotou pixelů, přesahujících HD. Tento QHD (Quad High Definition) monitor nabízí rozlišení 2560 x 1440 bodů na ploše, která poskytuje dostatečný prostor pro práci s více okny v maximálních detailech. Vynikající rozlišení je doprovázeno reprodukcí až 1,074 miliardy barev v 12bitovém zpracování. Díky tomu nový 32palcový monitor nabízí jemné, přirozené barvy bez přechodů a barevných ztrát. Monitor je zároveň vybaven jedinečnou technologií Philips flicker-free, která regulací jasu snižuje nepříjemné blikání panelu, což vede k pohodlnějšímu zážitku ze sledování.

„Tento 32palcový monitor je ideální nejen pro uživatele, kteří ocení skutečně jemný obraz a věrné podání barev, jako jsou grafici, CAD designéři a architekti. Těžit z velké pracovní plochy budou i lidé, pracující se standardními kancelářskými aplikacemi, protože stále častěji potřebují ke své práci více prostoru,“ říká k novému QHD monitoru Philips BDM3270QP Jiří Dubina, Regional Sales Director ve společnosti MMD.

Superrychlé připojení

Aby si uživatelé mohli vychutnat kvality QHD rozlišení, nabízí BDM3270QP široké možnosti konektivity. Je vybaven trojicí digitálních vstupů DVI-D, MHL-HDMI a DisplayPort, ale i analogovým VGA portem. Vestavěné stereo reproduktory poskytují vysoce kvalitní zvuk, který doplňuje celkový zážitek ze sledování.

Displej je rovněž vybaven technologií MultiView, takže uživatelé mohou pracovat současně se dvěma zařízeními, jako jsou například PC a notebook, připojenými k monitoru. Rozdělení obrazovky umožňuje zobrazování požadovaného obsahu z obou samostatných zdrojů. I když dojde k rozdělení obrazovky, každá její část si zachová vynikající ostrost a jas. K dispozici je i podpora MHL, tedy vzájemné propojení s mobilním telefonem s operačním systémem Android a USB 3.0 konektory.

Pohodlí při práci

S polohovatelnou základnou SmartErgoBase se obrazovka umí plně přizpůsobit všem potřebám uživatele. Výšce i náklonu či otočení monitoru.

Nový 32palcový Philips BDM3270QP/00 QHD monitor je na trhu k dispozici za 19 200 Kč včetně DPH a poplatků.

 

Technické parametry: Philips BDM3270QP/00 QHD displej

Typ LCD panelu, velikost AMVA LCD
Podsvícení W-LED
Úhlopříčka 32″ / 81,3 cm
Optimální rozlišení 2560 x 1440 při 60Hz
Poměr stran 16:9
Pozorovací úhly 178º (H) / 178º (V), @ C/R > 10
Jas 300 cd/m²
Jednotnost jasu 93% ~ 105%
Barvy Podpora barev 1,07 miliardy barev
MultiView PIP/PBP, 2x zařízení
Konektivita USB: USB 2.0 x 2, USB 3.0 x 2 (1 s B.C.1.2)
Signal Input: VGA (Analog), DVI-Dual Link (digitální, HDCP), DisplayPort, MHL-HDMI (digitální HDCP)
Sync Input: Separate Sync, Sync on Green
Audio (In/Out): PC audio-in, vystup pro sluchátka
Udržitelnost Životní prostředí a energie: EnergyStar 6.0, EPEAT Gold, TCO edge, RoHS
Recyklovatelnost obalového materiálu: 100 %
Recyklované plasty: 65%Specifické složky: PVC / BFR free housing, Mercury free, Lead free
Standardy Regulační opatření: CE Mark, FCC Class B,SEMKO, cETLus, CU-EAC, TCO 6.0, EPA, PSB, WEEE, CCC, CECP, PSE, KC, BSMI, VCCI
Tags: ,