Press Release

Nová kartaTranscend CompactFlash Ultimate 600x pro profesionály

Rubrika Hardware / IT, Novinky - Autor: Fonzan 22. března 2012

Využijte potenciál Vašeho fotoaparátu naplno.

Společnost TRANSCEND uvádí na trh novou kartu z řady  600x CompactFlash Ultimate s kapacitou 64GB. Tato nová karta Vám zaručuje přenos dat rychlostí až 90MB/s a to jak při čtení tak i při zápisu. Kompatibilita se standardem VPG-20 zajišťuje, že tato karta bude opravdu vhodná i pro profesionální využití.

Tato nová CompactFlash karta od společnosti TRANSCEND Vám díky své velké kapacitě a vysoké rychlosti umožňuje pořídit opravdu velké množství fotek ve vysokém rozlišení, nebo pořízení dlouhého video záznamu v rozlišení Full HD. Tento produkt je určen uživatelům, kteří chtějí plně využít možností jejich digitálních zrcadlovek a digitálních kamer. Na kartu 600x CompactFlash Ultimate 64GB od společnosti  TRANSCEND můžete nahrát více jak 13000 fotografií pořízené 10mpix fotoaparátem a přes 3 hodiny video záznamu v rozlišení 1080p a při datovém toku 38,6 MB/s.

Efektivní a rychlá komunikace mezi kartou a nahrávajícím zařízením je zabezpečena pomocí standardu Ultra DMA7. Díky kompatibilitě, s nedávno zveřejněnou specifikací VPG-20 prostřednictvím CFA (CompactFlash Association), si můžete být jisti, že zhotovena a připravena pro plynulé nahrávání video materiálů s datovým tokem 20MB/s, což z této karty dělá opravdu nástroj profesionálů.

Karta je vybavena vestavěnou funkcí Error Correction Code (ECC) pro ochranu kvality bezchybného zápisu dat. Veškeré paměťové karty TRANSCEND jsou testovány na maximální výkon, kompatibilitu a vztahuje se na ně doživotní záruka výrobce.

Specifikace:

Model 600x CompactFlash 64GB
Kapacita 64GB
Rozměry (d. x š. x v.) 42.8mm x 36.4mm x 3.3mm
Hmotnost 11.4g
Napětí 3.3V ~ 5V
Provozní teplota -25°C (-13°F) to 85°C (185°F)
Přenosová rychlost až 90 MB/s při čtení i při zápisu

 Cena: Předpokládaná doporučená maloobchodní cena je: 7 399,-Kč s DPH za 64GB

Záruka: Na karty 600x CompactFlash Ultimate se vztahuje doživotní záruka výrobce.

Více informací:  www.transcend-info.com

 

Tags: