Press Release

Monitory Philips Ultra HD s rozlišením 4K nyní nově v 32palcové verzi

Rubrika Hardware / IT, Novinky - Autor: Janiule 30. června 2015

Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic uvedla na český a slovenský trh nový monitor Philips s 4K rozlišením. 32palcový model s označením BDM3275UP – nová velikost monitoru s tímto rozlišením – je odpovědí na poptávku zákazníků po velice jemném rozlišení monitorů s menšími rozměry. Uživatelé se mohou těšit na dokonalost zobrazení ve 4K UHD zejména při volnočasových aktivitách zaměřených na bohaté detaily, jako je sledování filmů, hraní her nebo i při práci s náročnějšími kancelářskými aplikacemi.

32 palců dokonalého výkonu

S rozlišením 3840 x 2160 pixelů, tedy UHD neboli 4K, nabízí monitor čtyřikrát víc pixelů na palec než standardní Full HD (1920 x 1080) monitor a poskytuje čtyřnásobnou ostrost. Nejnovější monitor Philips 4K UHD doplňuje řadu monitorů s ultra vysokým rozlišením, do které již patří 28palcové a 40palcové modely. Všechny monitory Philips s rozlišením 4K jsou vybaveny takovými vlastnostmi, aby nabídly dokonalý zážitek ze sledování. Monitor Philips BDM3275UP nabízí bohaté 10bitové barvy a jejich přirozenou reprodukci, technologii Flicker-Free pro regulaci jasu a snížení blikání, pokrokový IPS-AHVA panel pro extra široké pozorovací úhly (178°), takže si vysokou kvalitu zobrazení můžete vychutnat z téměř jakéhokoli úhlu pohledu.

„Nový 32palcový UltraClear UHD monitor nabízí díky jemnému rozlišení uživatelům, jako jsou designéři, architekti nebo manažeři, širší možnosti využití při práci. Díky své ostrosti a dokonalosti vytváří 4K UHD rozlišení rozdíl v zážitku ze sledování, a přitom zachovává vynikající přesnost zobrazení a detaily, a to i v případě, že si uživatel rozdělí obrazovku do více oken. 32 palců, to už je dostatek místa na to získat skvělý pocit z velkého prostoru, ale zároveň je to velikost dostatečně kompaktní na to, aby zanechala ještě dostatek místa na pracovním stole,“ říká Jiří Dubina, Regional Sales Manager v MMD.

Připojení a zábava jednoduše

Nový monitor umožňuje připojit nejrůznější digitální zdroje signálu a uživatelé si tak mohou vychutnat nekomprimovaný video a audio obsah s nulovou latencí v UHD 4K kvalitě. Možnosti konektivity zahrnují DisplayPort pro přenos dat rychlostí až 10,8 Gb/s, MHL pro sdílení obsahu mobilních zařízení (během připojení se mobilní zařízení zároveň dobíjí), univerzální HDMI a USB 3.0. Vestavěné reproduktory nabízejí vysoce kvalitní zvuk, který ještě umocní zážitek ze sledování. Monitor je dále vybaven funkcí MultiView, takže uživatelé mohou současně sledovat obsah ze dvou zdrojů (například z PC a z notebooku) ve dvou samostatných oknech. Díky UHD 4K rozlišení si každé z nich zachovává ostrost a jas za všech okolností.

Pohodlí při práci

Díky vynikající kvalitě obrazu se může stát, že uživatelé budou trávit u svého monitoru ještě více času než dosud. Aby se snížilo riziko únavy, je monitor vybaven základnou Smart ErgoBase, díky které lze monitor přesně podle potřeb uživatele naklonit, natočit anebo snížit téměř až na úroveň stolu. Základna monitoru také zajišťuje pořádek na stole, neboť uschová všechny kabely.
Nový 32palcový monitor Philips se 4K rozlišením bude na českém a slovenském trhu dostupný v červenci 2015, a to za cenu 29 990 Kč včetně DPH.

Více informací o monitorech Philips hledejte na www.philips.com/lcdmonitors

Technické parametry:

Typ LCD panelu, velikost IPS-AHVA, 32 palců / 81,3 cm
Podsvícení W-LED
Optimální rozlišení 3840 x 2160 @ 60 Hz
Pozorovací úhly 178º (H) / 178º (V), @ C/R > 10
Jas 350 cd/m²
Jednotnost jasu 96% ~ 105%
Barvy 1,07 mld.
MultiView PIP/PBP mód, 2 zařízení
Konektivita USB: USB 3.0 x 4 s B.C.1.2
Vstup signálu: VGA (Analog), DVI-Dual Link (digital, HDCP), DisplayPort, HDMI (2.0) – MHL x 1
Sync Input: Separate Sync, Sync on Green
Audio (In/Out): PC audio-in, sluchátka out
Udržitelnost Životní prostředí: EnergyStar 6.0, EPEAT Gold, TCO edge, RoHS
Recyklovatelný obalový materiál: 100 %
Standardy BSMI, CE Mark, FCC Class B, EAC, cETLus, SEMKO, TCO 6.0, TUV Ergo, TUV/GS, WEEE
Tags: ,