Press Release

Genius NX-7000 Barva pro každého

Rubrika Hardware / IT, Novinky - Autor: Janiule 23. září 2015

Společnost Genius uvádí na trh novinku v podobě elegantních bezdrátových myší v řadě moderních a veselých barev, Genius NX-7000. Tyto myši jsou díky svým rozměrům a hmotnosti ideální doplněk k notebookům na každodenní přenášení.

Moderní a stylové provedení osloví na první pohled každého uživatele, který má rád veselé a zároveň elegantní barvy.  Svým ergonomickým provedením jsou NX-7000 určené pro držení levou i pravou rukou a díky své kompaktní velikosti skvěle padne jak do menší, tak i větší dlaně. Myš je vybavena standardně dvěma tlačítky a scrolovacím kolečkem s funkcí třetího tlačítka.

Mezi klíčové vlastnosti bezdrátové myši Genius NX-7000 patří především mobilita a tím uzpůsobené parametry. Pico přijímač pracující na frekvenci 2,4GHz může díky své velikosti zůstat zasunut v USB portu i při přenášení notebooku. V případě, že jej chce uživatel vypojit nebo si chce odnést pouze myš, je možné vložit přijímač do myši ve spodní části. Tak zůstane uschován, aby nedošlo k jeho ztrátě. Další známkou maximální mobility je vysoce citliví optický sensor BlueEye s rozlišením 1200dpi. Tento sensor je navržen tak aby mu nečinilo problém spolehlivě pracovat i na koberci, sedačce, dřevě či jinak náročných površích, se kterými se na cestách uživatel setká.

Specifikace:

Genius
Barevné provedení Bílá, modrá, zelená, červená a černá
Připojení Bezdrátové 2,4GHz
Rozhraní USB
Rozlišení 1200dpi
Typ sensoru BlueEye
Baterie 1x AA
Rozměry 99 x 59 x 39,3 mm.
Součást balení NX-7000, USB Pico přijímač, AA alkalická baterie, návod