Press Release

Genius DX-6800: Elegantní myš v sedmi barvách

Rubrika Hardware / IT, Novinky - Autor: Janiule 25. srpna 2014

Společnost Genius uvádí na náš trh novou řadu bezdrátových myší Genius DX-6800 ze série „Green Optical Mouse“. Mezi těmito novými modely si vybere každý uživatel bez ohledu na věk či vkus a to díky široké paletě barev, ve kterých je tato myš dostupná a universálnímu využití a kompatibilitě s operačními systémy Windows a Mac OSX.

Optická myš Genius DX-6800 je novou řadou energeticky nenáročných myší „Green Optical Mouse“ s výdrží až 18 měsíců na baterii AA a také s jedinečným systémem umístění baterií, který umožňuje využití baterií typu AA nebo AAA a automaticky se jim přizpůsobit. Prostor pro baterii se nachází ve spodní části myši pod dvířky, kde je také prostor pro uložení USB přijímače. Myš DX-6800 využívá bezdrátového přenosu na frekvenci 2,4GHz a je vybavena optickým sensorem s rozlišením 1200 dpi.

Škála barev nové řady DX-6800 je opravdu široká, na výběr jsou klasické elegantní barvy jako je stříbrna, černá nebo šampaň a 4 veselé barvy, modrá, žlutá, růžová a zelená. Ze stran je myš vybavena protiskluzovým materiálem, který napomáhá pohodlnému a stabilnímu uchopení. Díky tomu a rozměrům, které jsou 107.5 x 63 x 40.5mm je tato myš vhodná ke každodenní práci s PC.

Specifikace:

Provedení Modrá, zelená, žlutá, růžová, černá, stříbrná a šampaň
Připojení Bezdrátové
Rozhraní USB
Frekvence 2,4 GHz
Počet tlačítek

4 (levé, pravé, scrollovací kolečko s funkcí tlačítka, tlačítko „zpět“/“Windows 8“)

Rozlišení 1200 dpi
Typ sensoru Optický
Baterie AA, AAA
Rozměry 107.5 x 63 x 40.5 mm

Doporučená koncová cena Genius DX-6800 je: 299,- s DPH

Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce zde.

Tags: