Press Release

GAMDIAS ZEUS High-end herní myš

Rubrika Hardware / IT, Novinky - Autor: Janiule 6. listopadu 2013

GAMDIAS ZEUS je herní 11 tlačítková laserová myš včetně 9-ti plně programovatelných tlačítek s možností nahrání maker, simulaci tlačítek klávesnice, nebo funkce pro Windows. Je určena pro náročné hráče, kteří vyžadují od myši maximální přesnost, rychlost odezvy a navíc velké možnosti individuálního nastavení, které ocení především hráči MMORPG. Na své si přijdou také milovníci výjimečného designu a efektního podsvícení.

Všechna tato nastavení je možné přiřadit k šesti různým uživatelským profilům, které jsou uloženy v 512kB vnitřní paměti, což uživateli umožňuje přenášet myš i s nastavením mezi různými počítači. GAMDIAS zvolil pro tuto myš vysoce odolné spínače s výdrží 11.8 milionu kliknutí. Myš je vybavena 32-bit procesorem ARM Cortex a laserovým sensorem s maximálním rozlišením až 8200dpi navíc pro ještě plynulejší chod kurzoru je možné nastavit rychlost odezvy až 1000Hz.

Jednou z největších výhod herní myši GAMDIAS ZEUS je možnost přizpůsobení velikosti myši tak aby sedla hráči přesně do jeho ruky a to vše bez použití nářadí. Tři boční polohovatelné panely je možné plynule nastavit do ideální polohy pomocí koleček umístěných na spodní straně herní myši. V zadní části myši se pak nachází prostor pro 5x dovažovací závaží, každé o hmotnosti 4,5 g, které umožní uživateli přizpůsobit celkovou váhu myši pro ještě lepší kontrolu.

Aby bylo možné provádět individuální nastavení a programováni funkcí jednotlivých tlačítek, vyvinula společnost GAMDIAS software s názvem HERA (podle nejvyšší bohyně Héry). Jednou z největších předností tohoto softwaru je, že pomocí něj ovládnete všechna svá zařízení GAMDIAS. A není tak nutné pro nastavení klávesnice, myši atd. spouštět různé programy. Navíc HERA po spuštění okamžitě kontroluje aktuálnost firmware všech připojených zařízení.

Specifikace:

GAMDIAS  
Rozhraní USB
Počet kláves 11 ( 9 programovatelných)
Životnost kláves více než 11 milionů kliknutí
Senzor Laser
Rozlišení až 8200 dpi
Obnovovací frekvence 125 / 250 / 500 /1000 Hz
Paměť 512KB
Délka kabelu 2m
Další vlastnosti sada závaží pro vyvážení 5x 4,5g
Rozměry 127.14 x 84.46 x 43.2 mm
Podporovaný OS Windows XP/ Vista/ 7/ 8

Cena: Doporučená koncová cena je 1 700 ,- s DPH.

Záruky: Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 2 roky.

Více informací: www.gamdias.com

Tags: