Press Release

GAMDIAS vyslalo první APOLLO

Rubrika Hardware / IT, Novinky - Autor: Janiule 19. prosince 2013

Společnost GAMDIAS vyslala na Český a Slovenský trh novou herní myš GAMDIAS APOLLO. Tato myš je díky svému provedení určena především všem hráčům co preferují různé způsoby držení myši.

APOLLO je myš, která je vybavena speciálně odnímatelnou zadní částí, díky které myš změní zcela svůj tvar.  Je tak možné myš přizpůsobit pro základní tři způsoby držení, které jsou mezi hráči nejčastěji k vidění – palm, claw a fingertip grip což jsou klasické uchopení do dlaně, tzv. dráp a držení pouze konečky prstů.

Pro tyto způsoby držení má GAMDIAS APPOLO všech 5 tlačítek rozmístěných tak, aby byla dobře dostupná a to stejně pro praváky i leváky.  Všechna tlačítka jsou plně programovatelná pomocí programu HERA. Díky tomu, je možné u těchto odolných tlačítek, s životností 10 milionů cyklů, nastavit požadované vlastnosti a ukládat je až do 5ti různých profilů do vnitřní paměti 64KB. Navíc tato myš umožňuje nastavení tlačítek mezi 5ti rychlostmi po sobě jdoucích útoků. APOLLO je vybaveno pokročilým optickým sensorem s nastavitelným rozlišením až 3200DPI.

Specifikace:  

GAMDIAS APOLLO
Rozhraní USB
Počet kláves 5 programovatelných
Životnost kláves 10 milionů kliknutí
Senzor optický
Rozlišení až 3200 dpi
Obnovovací frekvence 125 / 250 / 500 /1000 Hz
Paměť 64KB
Délka kabelu 2m
Další vlastnosti Podpora držení – palm, claw a fingertip grip
Rozměry 118,6 x 69,8 x 40,3 mm
Podporovaný OS Windows XP/ Vista/ 7/ 8

Cena: Doporučená koncová cena je 899,- s DPH.

Záruky: Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 2 roky.

Více informací zde.

Tags: