Press Release

GAMDIAS HERMES a DEMETER v novém kabátě

Rubrika Hardware / IT, Novinky - Autor: Bob 26. června 2014

GAMDIAS uvádí na českém trhu nové modely z řady optických myší GAMDIAS DEMETER a mechanickou klávesnici GAMDIAS HERMES po update.

Nové modely z řady myší DEMETER jsou navrženy a inspirovány podle supersportovních automobilů a jejich tradičních barev – jasně žlutá, sytě červená a průzračně modrá. Podsvícené scrollovací kolečko je inspirováno vzorem pneumatik závodních aut a tak je celý vhled opravdu vydařený.

GAMDIAS DEMETER tak spojuje elegantní design a pestré barevné provedení a tak si jej oblíbí hlavně ti, kteří se rádi odlišují. Myš nabízí krom elegance také vysoce kvalitní provedení a využívá odolné spínače s životností 10 miliónů cyklů a optický sensor s rozlišením 2000dpi.

Další z čerstvých novinek je update herní mechanické klávesnice GAMDIAS HERMES. Tato klávesnice, která se stala velice populární mezi hráči amatérské i profesionální úrovně, dostala v nové revizi český layout. Společnost GAMDIAS tím tak reaguje na požadavek široké skupinu uživatelů, kteří využívají tuto mechanickou klávesnici nejen na hraní, ale i k práci a absence českých znaků tak pro ně byla dosud překážkou.

Krom běžně dostupných kláves má GAMDIAS HERMES také 13 makro kláves, rozložených tak, aby jejich umístění vyhovovalo jak pravákům, tak i levákům.

Oba nové produkty HERMES i DEMETR jsou vybaveny vlastní vnitřní pamětí sloužící pro uložení profilů nastavení, do kterých si může každý uživatel naprogramovat libovolné funkce kláves či tlačítek myši pro různé programy a hry. Tyto profily pak lze snadno přepínat přímo z vnitřní paměti dle aktuálních požadavků a uživatel tak není závislý na tom, na jakém PC hraje či pracuje, nastavení si tak nese vždy sebou.

Předdefinovat akce a nahrát makra pro uživatelské nastavení kláves lze snadno provést v programu HERA, ve kterém je možné sledovat i statistiky stisku tlačítek, rychlost a vzdálenost kterou myš „urazila“ či navolit barvu podsvícení myši. Zároveň tento software sleduje, zda je firmware vašeho zařízení aktuální a v případě potřeby jej updatuje.

Specifikace:      

GAMDIAS DEMETER
Rozhraní USB
Počet kláves 6 – (5 plně programovatelných)
Životnost kláves více než 10 milionů kliknutí
Senzor optický
Rozlišení až 2000 dpi
Snímkovací frekvence 125 / 250 / 500 /1000 Hz
Paměť 64K
Délka kabelu 2m
Rozměry 119.3 x 63.5 x 40.3 mm
Podporovaný OS Windows XP/ Vista/ 7/ 8.1

 

GAMDIAS HERMES
Rozhraní 2x USB, 2x 3,5 jack
Makro klávesy 13
Multimediální klávesy 6
Klávesy Mechanické, Sherry MX
Podsvícení ANO – 6 úrovní
N-Key Rollover ANO – možnost N-Key / 6-Key
Paměť 512KB
Délka kabelu 2,2m
Životnost kláves 50 milionů úhozů
Rychlost odezvy 1000 Hz
Další vlastnosti GAMDIAS Element, Gaming mode, zámek všech kláves
Rozměry 474.85 x 310.83 x 39 mm s opěrou zápěstí
Podporovaný OS Windows XP/ Vista/ 7/ 8.1

 

Cena: Doporučená koncová cena myší DEMETER je 560,- s DPH.

Doporučená koncová cena klávesnice GAMDIAS HERMES CZ je 2 665,- s DPH

Záruky: Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 2 roky.

Více informací: www.gamdias.com

Tags: