Press Release

AirLive představuje nejnovější Access point AP60 s převratnými funkcemi, výkonem a pokrytím

Rubrika Hardware / IT, Novinky - Autor: Fonzan 4. března 2012

AirLive, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, právě představila nejnovější Access Point AirLive AP60, který se vyznačuje převratnými funkcemi, vynikajícím výkonem a pokrytím. AirLive AP60 je vybaven rádiem 11b/g/n. Tento přístupový bod je schopen zajistit až 5x větší pokrytí bezdrátovým signálem díky svému silnému rádiu než běžná bezdrátová AP.
Design AirLive AP60 je kompaktní, ale přesto obsahuje 4 LAN porty. Jeden z portů působí rovněž jako pasivní PoE port a WAN port. Pasivní PoE představuje jednou z nejlevnějších možností, jak napájet zařízení bez nutnosti vést další samostatný napájecí kabel (určeno pro napětí od 12 do 24Voltů).
AirLive AP60 disponuje zajímavou funkcí Vyhledávač IP zařízení (IP Finder Management). Díky této jednoduché aplikaci může uživatel řídit populární AirLive IP kamery a AP60 dohromady. Také AirLogic rozhraní, které je již standardem u všech AirLive AP pomáhá snadno nastavit veškeré funkce. AirLive AP60 pracuje v 9 různých režimech, jako je režim AP, klient, WDS repeater mód, Bridge mód, Universal Repeater, WISP router a další.
Je třeba také zmínit některé zajímavé body jako například multiple SSID, což umožňuje uživateli vytvořit až 5 virtuálních přístupových bodů. Také je zde možné plánování funkcí, to umožňuje nastavit čas, kdy má přístupový bod provést některé rutinní úkony automaticky.
V neposlední řadě zmíníme spotřebu energie, která je poloviční ve srovnání s jinými AP ve stejné třídě.
Více informací o tomto produktu: http://cz.airlive.com/product/AP60.

Tags: