Press Release

AirLive představuje all-in-one bezdrátový 5GHz CPE 11N Airlive AirMax 5N/AirMax 5N-ESD

Rubrika Hardware / IT, Novinky - Autor: Fonzan 31. července 2012

AirLive, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje novou generaci all-in-one bezdrátová 5GHz CPE postavená na standardu 802.11 / N AirMax 5N. Kromě tohoto modelu, AirLive také navrhl model AirLive AirMAX 5N-ESD, který zahrnuje 8kV ESD protektor ( ochranu proti elektrostatickým výbojům).

Toto řešení pro stavbu venkovních bezdrátových spojů je nákladově efektivní, spolehlivé a obsahuje mnoho funkcí a nabízí skvělý výkon. Zařízení pracuje ve spektru 5,1 až 5,8 GHz. CPE kryt je z vysoce kvalitních anti-UV materiálů pro lepší ochranu před sluncem a deštěm. Zařízení obsahuje integrovanou 16dBi 5GHz anténa s horizontální, vertikální nebo diverzní polarizací. Vnitřní PCBA je možno vysunout, což umožní snadnou údržbu. Vestavěno je pokročilé pasivní Power over Ethernet, což je vhodné pro nasazení v prostředí bez přístupu k elektrické energii.

S integrovanou směrovou anténou a vysoce výkonným 150Mbps rádiem 11n, může AirMax5N/AirMax5N-ESD dosáhnout na dlouhé vzdálenosti pomocí vestavěné antény. AirMax5N/AirMax5N-ESD je také vybaven R-SMA konektorem. Systémový integrátor jednoduše připojí externí anténu k R-SMA portu. Po tomto kroku si může pomocí webového rozhraní vybrat, zda má CPE využívat vertikální, horizontální nebo externí anténu.

I přes své kompaktní rozměry je AirMax5N/AirMax5N-ESD vybaven výkonným hardwarem a softwarem. AirMax5N/AirMax5N-ESD může fungovat jako AP, klient, WDS, WDS Repeater, brána a WISP.

S novým rozhraním AirLogic pomocí webové konfigurace je mnohem uživatelsky přívětivější, než kdy předtím. Uživatel může jednoduše začít výběrem bezdrátového režimu, pak AirMax5N/AirMax5N-ESD zobrazí pouze dostupné možnosti v tomto bezdrátovém režimu. Žádné další přemýšlení, hádání a experimentování.

AirMax5N/AirMax5N-ESD poskytuje možnost řídit spojení na uživatele nebo na šířku pásma. Proto mohou WISP operátoři nabízet různé třídy rychlosti připojení pro různé předplatitele – stejně jako u ADSL služby!

Tags: