Press Release

Úsporná velikost a maximální výkon: AOC představuje 23,6palcový 4K monitor

Rubrika Audio / Video, Hardware / IT, Novinky - Autor: Azno 19. listopadu 2015

Společnost AOC, specialista na monitory, představuje nový špičkový monitor AOC U2477PWQ s 4K rozlišením, který se skvěle hodí na pracovní stůl doma nebo v kanceláři. Nový 23,6palcový model (59,9 cm) poskytuje uživatelům působivé UHD rozlišení 3840 x 2160 bodů. PLS panel zaručuje nejlepší podání barev ve všech úhlech a využívá 100 % sRGB barevné škály. HDMI 2.0 zajišťuje přenosovou rychlost až do 18 Gb/s, což dovoluje plynulé přehrávání 4K videí, například s připojením k 4K Blu-ray přehrávači, 4K videokameře nebo 4K hrám. S nadčasovým designem je AOC U2477PWQ poutavým společníkem pro profesionály i náročné domácí uživatele.

Kompaktní a výkonný: nový AOC U2477PWQ
4K monitor s 23,6palcovým PLS panelem
4K rozlišení a praktická velikost
Mnoho uživatelů si zvyklo na displeje s vysokou hustotou obrazových bodů, například na svých chytrých telefonech nebo tabletech a uvítali by je i na obrazovkách svých monitorů. Rozměry většiny monitorů s 4K rozlišením jsou však pro kanceláře až moc velké. Nový AOC U2477PWQ nabízí kompaktní řešení pro každého. Díky 23,6” úhlopříčce je monitor ideální volbou pro uživatele, kteří hledají 4K rozlišení, ale jejich pracovní prostor je omezený. S novým operačním systémem Windows 10 se navíc detekce a nastavení 4K rozlišení staly intuitivnějšími a jednoduššími, a to pro monitory všech velikostí a formátů. Kombinace 4K rozlišení s kompaktní velikostí obrazovky přináší extra vysokou hustotu obrazových bodů, zajišťující mimořádně ostrý obraz a ryzí reprodukci fotografií nebo 4K videí. Aby si uživatelé vychutnali obrázky vcelku i v nejmenších detailech, nemusejí už kvůli tomu skrolovat dolů nebo je zmenšovat či upravovat.

Síla profesionálního panelu
PLS panel přináší precizní barevnou reprodukci a široké pozorovací úhly (178°/178°). Navíc se PLS panely vyznačují vynikající stálostí barev ve všech úhlech pohledu. Podpora 8bitových barev a sRGB barevné škály jenom podtrhují výkon nového monitoru. AOC U2477PWQ tak uživateli nabízí živý obraz, ideální pro profesionální uživatele jako grafiky, fotografy nebo filmaře, preferující menší monitory. I ambiciózní domácí uživatelé zde naleznou skvělé řešení pro úpravu soukromých fotek a videí. I když tyto činnosti vyžadují dlouhodobou práci za monitorem, je nový AOC model vybaven užitečnou Flicker FREE technologii, která šetří zrak uživatele.

Nadčasový design a plná výbava
Díky stylovému designu bude nový AOC U2477PWQ nápadný v každém pracovním prostředí. Ergonomické možnosti monitoru, výškové nastavení, náklon pivot nebo otáčení umožní nastavení té nejlepší pracovní pozice. Nový model od AOC je také vybaven moderními konektory pro maximální konektivitu. Navrch k ultrarychlému HDMI 2.0, jsou k dispozici i MHL 3.0 a DisplayPort 1.2 konektory. MHL umožňuje uživatelům sdílet plochu chytrého telefonu nebo tabletu na monitoru, zatímco se tato zařízení nabíjejí.

Nový monitor AOC U2477PWQ bude k dispozici v prosinci 2015 za cenu 10 890 Kč (399 EUR).

Zdroj:TZ

Tags: