Press Release

TRANSCEND MP350 – spalujte kalorie v rytmu hudby

Rubrika Audio / Video, Novinky - Autor: Fonzan 23. dubna 2013

Nový mp3 přehrávač pro aktivní

Firma TRANSCEND uvádí na trh nový model MP3 přehrávače MP350. Díky vodě odolnému povrchu a dodatečným sportovním funkcím je tento přehrávač určen pro uživatele, kteří vedou aktivní život.

MP350 je zařízení, jež se osvědčí během různého druhu sportování. Malé rozměry, klips pro připevnění k oděvu a intuitivní obsluha zaručují pohodlné používání přehrávače i v pohybu při sportu.. Pevné a vodě odolné pouzdro zajišťuje bezpečné používání bez ohledu na povětrnostní podmínky (jako třeba déšť nebo sníh). Díky displeji typu OLED  je grafické rozhraní vidět bez podsvícení i při slunečném počasí.

Sportovním nadšencům nabízí MP 350 dodatečné fitness funkce. Po zvolení vybraného typu aktivity a tréninkového cíle, umožní fitness aplikace nastavit celkovou dobu cvičení nebo množství kalorií, které chcete spálit. Po ukončení tréninku MP350 automaticky uloží všechny údaje a umožňuje tak uživatelům sledovat dosažení stanovených cílů.

MP350 podporuje nejpopulárnější hudební formáty MP3, WAV a WMA. Přehrávač umožňuje vybrat jeden ze šesti přednastavených hodnot ekvalizéru, nebo si uložit vlastní uživatelské nastavení dle vlastních preferencí. Díky použitému rozhraní micro USB, lze MP350 používat také jako nosič dat pro přenášení fotek, dokumentů a jiných souborů.

MP350 může, díky vestavěnému mikrofonu, plnit také funkci diktafonu. Funkci ocení jak uživatele, kteří se účastní obchodních setkání, tak i studenti, kteří chtějí nahrávat přednášky. Funkce smyčky A-B, se bude hodit například při výuce cizího jazyka, kdy si můžete opakovat zvolený časový úsek nahrávky. Díky vestavěnému FM tuneru nejste odkázáni pouze na vaše nahrávky a tak můžete poslouchat oblíbené rádiové stanice i při intenzivní sportování.

MP350  se v současné době vyrábí v provedení 8GB.

Cena: Předpokládaná doporučená maloobchodní cena TRANSCEND MP350 činí 990,- s DPH

 Záruka:   Na přehrávač MP350 se vztahuje 24měsíční záruka výrobce.

 Specifikace:

 

Model MP350
Hmotnost [g] 22
Rozměry [mm] 67x 26,5 x 11,7
Konektivita micro USB
Kapacita 8GB
Podporované formáty MP3, WMA, WAV
Poměr signálu a šumu (SNR) ≥ 90db
Typ displeje OLED
Rozlišení displeje 128 x 32
Ostatní – lithium polymerová baterie (12 hodin bez nabíjení)- vestavěný mikrofon

 Více informací: www.transcend-info.com

Tags: