Press Release

Philips 273P3QPY Profesionální výkon a ekologie v jednom

Rubrika Audio / Video, Hardware / IT, Novinky - Autor: Fonzan 31. ledna 2012

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila další profesionální monitor s technologií AMVA. Model Philips 273P3QPY je díky své velikosti a výbavě vhodný na běžnou kancelářskou práci i pro profesionální aplikace.

– AMVA technologie zaručuje věrné barvy i z velkých pozorovacích úhlů
– SmartContrast 20 000 000:1 pro dokonalé detaily černé
– PowerSensor pro maximální šetření elektrické energie
– Pro maximální pohodlí uživatele USB hub, PIVOT, DisplayPort

Monitor Philips 273P3QPY je 27“ Full HD monitor využívající zobrazovací technologii AMVA s W-LED podsvícením. Technologie AMVA zaručuje monitoru vynikající kontrast, jasný, živý obraz a skvělé pozorovací úhly. Pro dosažení maximální úspory elektrické energie je monitor též vybaven PowerSensorem, který sleduje přítomnost uživatele před monitorem a v případě jeho nepřítomnosti automaticky sníží jas, čímž je schopen ušetřit až 80 % nákladů na provoz.

Pro maximální pohodlí uživatele je monitor vybaven ergonomickým podstavcem SmartErgoBase s funkcí PIVOT, která umožňuje uživateli nastavit si nejlepší pracovní pozici. Philips 273P3QPY je vybaven i USB hubem se třemi USB 2.0 porty, stereo reproduktory a výstupem pro sluchátka. Na příjem signálu monitor využívá standardní VGA vstup, digitální DVI-D, ale je vybaven i DisplayPortem.

Philips 273P3QPY je vyroben ze 65 % z recyklovaných plastů bez příměsí PVC a BFR. V testech spotřeby získal ocenění EPEAT Gold a také dosáhl na ekologickou certifikaci TCO Edge, kterou získávají pouze produkty překračující běžné ekologické standardy.

Koncová cena u obchodníků se pohybuje kolem 8 000 Kč bez DPH.

Technické parametry:  
Typ LCD panelu AMVA LCD
Podsvícení W-LED
Optimální rozlišení 1920 x 1080, 60 Hz
Pozorovací úhly 178/178 stupňů při CR >10
Úhlopříčka 27“ (68,6 cm)
Formát obrazu 16:9
SmartResponse 6 ms (GtG)
Jas                                     300 cd/m2
SmartContrast 20 000 000 : 1
Konektivita VGA, DVI-D, DisplayPort
PIVOT Ano
Hmotnost: 8,74 kg

###

O MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů, televizních monitorů a průmyslových zobrazovačů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými retailovými a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.

Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.

Tags: