Press Release

Nový Bluetooth headset Genius HS-970BT – Připojí přes Bluetooth až dvě zařízení současně

Rubrika Audio / Video, Hardware / IT, Novinky - Autor: Janiule 1. srpna 2014

Firma Genius přináší na trh nový Bluetooth headset Genius HS-970BT, který nabízí kvalitní poslech hudby, pohodlné telefonování a to vše současně až ze dvou různých Bluetooth zařízení. Tento headset je tak určen pro všechny uživatele, kteří hledají stylový headset pro všechna použití a který je snadno přenosný.

Genius HS-970BT je náhlavní headset s uzavřenými mušlemi, který nabízí kvalitní poslech hudby prostřednictvím bezdrátového přenosu Bluetooth 4.0 využívajícímu kodek aptX. Díky podporovanému připojení až dvou Bluetooth zařízení současně, může uživatel poslouchat hudbu z jednoho zařízení například PC a přitom být zároveň připojen ke svému mobilnímu telefonu a moci tak přijmout příchozí hovor. Díky vestavěnému mikrofonu tak lze kdykoliv telefonovat a zároveň mikrofon nepřekáží během pohybu.

Díky funkci NFC je připojení headsetu HS-970BT k  zařízení s podporou této funkce maximálně jednoduché. Stáčí pokud headset k takovému zařízení přiložíte a okamžitě se spárují. Pak již stačí pouze pustit hudbu a užívat si oblíbené skladby. Pro případ, že bude potřeba skladbu přeskočit, změnit úroveň hlasitosti nebo pozastavit, je headset vybaven dálkovým ovládáním na pravém sluchátku, který komunikuje spolu se zařízením. Díky tomu již během poslechu nemusí uživatel vstávat k PC, hledat mobilní telefon v kapse nebo batohu.

Aby bylo možné headset využívat opravdu kdykoliv a kdekoliv, byl navržen tak aby se dal složit vzít jej sebou na každou cestu. Protože obzvlášť při cestování se využívá mnoha zařízení a to i taková, která nejsou vybavena Bluetooth jako mp3 přehrávače, nebo třeba zábavní palubní systémy v dopravních prostředcích, je Genius HS-970BT vybaven vstupem line In, který umožňuje jeho připojení pomocí běžného 3,5mm Jack konektoru k jakémukoliv zařízení s audio výstupem. Tím se stává opravdu všestranným společníkem nejen na cestách.

Specifikace:

Genius

HS-970BT

Provedení

Bezdrátové

Připojení

Bluetooth 4.0, Jack

Baterie

Lithium Ion

Rozměry

176.6 x 188.6 x 71 mm

NFC

ANO

Součást balení

HS-970BT, USB nabíjecí kabel, 3.5mm Jack audio kabel

Doporučená koncová cena headsetu Genius HS-970BT je 1 080,- s DPH

Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce zde.

Tags: