Press Release

KGUARD představuje nové sety Easy Link PRO

Rubrika Audio / Video, Hardware / IT, Mobility, Novinky, Software - Autor: Bob 5. června 2014

Společnost KGUARD na Computex 2014, který právě probíhá, představila nový sledovací systém pro domácnost a malé podniky KGUARD Easy Link PRO. Stejně jako předchozí modely je i tento set navržen tak aby si jej mohl nainstalovat uživatel sám a bez nutnosti dokupování dalších zařízení či příslušenství.

Součástí balení KGUARD Easy Link PRO je totiž vše potřebné pro jeho zprovoznění v několika jednoduchých krocích, které je ještě rychlejší než dříve. Opět je pro nastavení propojení chytrého telefonu nebo tabletu využito QR kódu, který stačí naskenovat a zařízení je spárováno se sledovacím systémem a je tak možné odkudkoliv sledovat co se právě děje doma či ve firmě. Aplikace pro mobilní zařízení od KGUARD je zdarma ke stažení na Google play a iTunes. Nastavení zabere pouhých 90sekund.

Celý set je vybaven 4 kamerami, které mají větší rozlišení 800TVL s 6mm objektivy pro detailní záběry a 3,6mm objektivy pro pokrytí širokého záběru. Kamery jsou navíc vybaveny funkcí kompenzace protisvětla WDR. Všechny kamery jsou vodotěsné a tak je možné jejich využití i na místech kde prší a nejsou kryté. Díky výkonnému infra přísvitu je ve tmě dosah kamer až  25m. Rekordér umožňuje připojení až 8 kamer najednou a tak je možné set v budoucnu rozšířit až o 4 další kamery.

Nový rekordér DVR Easy Link PRO nabízí možnost instalace pevného disku s kapacitou až 4TB, nebo externího USB uložiště což poskytuje dostatečný prostor pro záznam.  Navíc podporuje nejrozšířenější cloudová uložiště zdarma, DropBox a nově také Google Drive. Díky tomu jsou nahrávky vždy v bezpečí, dostupné a chráněné oproti poškození rekordéru nebo jeho případnému odcizení. Rekordér je vybaven HDMI výstupem ve standardu 1080p, pomocí kterého je možné připojit celý systém k televizi a sledovat tak výstup kamer přímo na obrazovce. Díky tomu se můžete podívat například kdo je přede dveřmi i během sledování filmu.

Specifikace:          

  Easy Link Series PRO
Video formát  NTSC / PAL
Video vstupy  8x BNC
Video výstupy  1 VGA, 1 BNC, 1 HDMI
Rozlišení video výstupů  VGA: 800×600, 1024×768, 1280×1024, 1440×900, 1920×1080 HDMI: 1080p
Audio vstup  2 RCA
Audio výstup  1 RCA
Možnost HDD ANO až 4TB
Síť RJ45, 10M/100M – DHCP, PPPoE, Static IP
Možnosti uložišť HDD, USB, Cloudové služby
Provozní teplota -10℃ to 50℃
Infra přísvit ANO – až 25m
Podpora cloudu ANO, DropBox, GoogleDrive

 

Cena: Doporučená koncová cena CZ/SK setu Easy Link Series PRO nebyla zatím stanovena

Záruky: Na sestavy se vztahuje záruka 24 měsíců výrobce.

Více informací: www.kguardsecurity.com

Tags: