Press Release

Headset GAMDIAS HEBE V2: Elegantní herní a lehký headset s variabilním připojením

Rubrika Audio / Video, Novinky - Autor: Janiule 1. září 2014

Novinkou z dílny společnosti GAMDIAS je headset HEBE V2. Jde o pokračování oblíbeného headsetu, který prošel několika změnami. Headset je samozřejmě opět zaměřen především na hráče, ale díky elegantnímu matnému černému designu je vhodný také pro práci a konferenční hovory.

Změny se ovšem netýkají pouze vzhledu, headset GAMDIAS HEBE V2 se liší na první pohled novým náhlavním mostem, který svou velikost plynule přizpůsobí potřebám uživatele, téměř „nic“ neváží a tak je celý headset lehčí. Mušle, které pohodlně dosednou kolem ucha a tlumí tak rušivé zvuky okolí, jsou vybavené kvalitními 50mm měniči s neodymovými magnety.

Na levé mušli se nachází sklopný flexibilní mikrofon, který je možné ohnout do libovolné polohy dle preferencí. Opletený kabel vedoucí z headsetu je ukončen ovladačem hlasitosti, který je vybaven vstupem pro jack 3,5mm. Headset se totiž dodává se dvěma koncovými kabely pro propojení mezi ovladačem hlasitosti a koncovým zařízením. Kabely se liší v zakončení, kdy jeden je zakončen standardně dvojicí konektorů jack stereo pro sluchátka a mono pro mikrofon. Druhý kabel je zakončen jedním konektorem jack společným pro sluchátka i mikrofon. To umožňuje uživateli propojit headset i s mobilními zařízeními, Playstation 4 nebo notebookem, kde se tento společný vstup/výstup zpravidla používá.

Rozměry headsetu HEBE V2 jsou 179 x 100 x 230 mm.

Specifikace:      

GAMDIAS
Rozhraní Stereo jack 3,5mm + mono jack 3,5mm, nebo 1x 3,5mm Jack 4 pólový
Délka kabelu 1,2m +1,6m koncový kabel
Rozměry 179.25 x 99.9 x 230.02 mm
Frekvenční rozsah 20-20kHz
Citlivost 108 dB + / – 3 dB (1 kHz)
Impedance 32 Ohm + / ​​- 15%
Velikost reproduktoru 50mm
Magnet reproduktoru NdFeB

 

Cena: Předpokládaná koncová cena GAMDIAS HEBE V2 je: 1 090,- s DPH

Záruky: Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 2 roky.

Více informací zde.

Tags: