Press Release

GAMDIAS HEPHAESTUS – headset z božské kovárny

Rubrika Audio / Video, Hardware / IT, Novinky - Autor: Janiule 14. ledna 2014

Společnost GAMDIAS na Českém a Slovenském trh uvádí novinku z řady profesionálních herních headsetů – GAMDIAS HEPHAESTUS. Tento ultimátní headset je určen především pro hráče a nadšence, kteří tráví většinu času se sluchátky na hlavě. Zároveň jej ocení všichni, kteří si potrpí na elegantní a osobitý design spolu s precizním provedením.

HEPAHESTUS je vybaven speciálním hliníkovým chlazením obou mušlí, které maximalizuje komfort a pohodlí při dlouhodobém používání a nedochází tak k nepříjemnému pocení a přehřívání uší. Mušle spolu s náhlavním mostem jsou potaženy kůží a díky těmto vylepšením si každý hráč nejlépe vychutná celkový zážitek z hraní. O vysoce kvalitní věrné podání zvuku se starají 40mm neodymové  reproduktory s rozsahem 20-20KHZ. Navíc jsou sluchátka vybavena virtuálním prostorovým zvukem 7.1  a vibracemi, které napomáhají včas upozornit, odkud přesně se ve hře blíží nebezpečí.  Sluchátka totiž rozlišují odkud zvuk přichází a podle toho vibruje pravá nebo levá mušle, což dává hráči výhodu oproti soupeři, lepší přehled o situaci a možnost tak včas a přesně reagovat.

Headset je pro čistou a srozumitelnou komunikaci vybaven flexibilním mikrofonem, který si může hráč nastavit přesně do polohy, která mu vyhovuje a je doplněn o technologii pro potlačení okolních ruchů, díky jíž spoluhráči uslyší pouze hlas hráče a nikoliv například šum z ulice.

Pro potřebu rychlého vypnutí mikrofonu nebo upravení hlasitosti, je na přívodním kabelu umístěné elegantní podsvícené ovládání, takže jsou ovládací prvku zřetelně viditelné i ve tmě. Kabel má délku 2,5m což hráči umožnuje pohodlné připojení i k počítači umístěnému například pod stolem a pro maximalizaci odolnosti je kabel opleten.

Specifikace:      

GAMDIAS HEPHAESTUS 
Délka kabelu 2.5m
Rozměry 232 x 100 x 216 mm
Frekvenční rozsah 20 ~ 20KHz
Připojení USB – pozlacený konektor
Citlivost 117dB + / – 4 dB při 1 kHz
Impedance 32 Ohms
Velikost reproduktoru 40mm
Magnet reproduktoru NdFeB
Velikost mikrofonu 6.0 * 5.0mm
Citlivost mikrofonu -46dB + / – 3 dB
Frekvenční rozsah mikrofonu 100 ~ 10KHz
Impedance mikrofonu 2.2 K Ohms
Frekvenční rozsah vibrací 20 ~ 200Hz
Citlivost vibrací 82dB + / – 4 dB
impedance vibrací 8 Ohms

Cena: Doporučená koncová cena je 1 999,- s DPH.

Záruky: Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 2 roky.

Více informací zde.

Tags: