Press Release

Chytrá televize pro každého – Point Of View Smart TV

Rubrika Audio / Video, Novinky - Autor: Fonzan 8. března 2013

Proměňte svou televizi ve Smart TV

 Společnost POIN OF VIEW, známá především jako výrobce grafických karet a tabletu s Androidem, nyní oznámila novinku ve svém produktovém portfoliu, HDMI Smart TV dongle s bezdrátovou klávesnicí.

 HDMI Smart TV je ideálním řešením pro starší LCD televize nebo monitory s HDMI vstupem. S POINT OF SMART TV tak z těchto zastaralých televizí uděláte SMART TV, se kterou se budete moci připojit na internet, sledovat filmy, hrát hry, psát emaily, stahovat nekonečné množství aplikací a her zdarma, nebo si třeba jen povídat s přáteli na sociálních sítích a sdílet fotografie.

POV HDMI Smart TV je vybaven nejnovějším operačním systémem Android 4.1 a jeho instalace je opravdu velice jednoduchá. Stačí, pokud naleznete na televizi volný HDMI vstup a připojíte do něj POV HDMI  Smart TV a zábava může začít. Díky integrovanému Wi-Fi modulu s podporou standardů b,g,n jej lehce připojíte do každé domácí sítě a k internetu kde můžete ihned prohlížet oblíbené stránky nebo poslouchat hudbu a to vše z pohodlí sedačky v obýváku díky bezdrátové klávesnici s touch padema laserovým ukazovátkem, která je součásti balení.

Srdcem POV HDMI Smart TV je kvalitní procesor dual core Cortex A9 s frekvencí 1,6GHz a grafický procesor Quad core Mali-400. K tomuto rychlému procesoru pak najdete i osazenou operační paměť RAM 1GB, a integrovanou paměť 4GB kterou je možné rozšířit kartou microSD. Dále je POV HDMI Smart TV vybaven mini USB portem, USB portem a výstupem  HDMI 1.4.

Specifikace:

 

Model: TV-HDMI-KB-01  
Operační systém: Android 4.1 Jelly Bean
Procesor: Dual Core A9 1,6 GHz
Grafický procesor: Quad core Mali-400 3D akcelerace
Operační paměť: 1024 MB DDR3
Paměť: Interní: 4 GB
  rozšiřitelná prostřednictvím microSD paměťových karet
Rozhraní: HDMI 1.4
  USB
  miniUSB
  microSD slot
  WiFi b,g,n
Rozměry: 95 x 46 x 23mm
Hmotnost: 46g
Rozměry klávesnice: 154 x 62,5 x12 mm

 

Cena:

Doporučená maloobchodní cena TV-HDMI-KB-01 je 2 640,- s DPH

Záruka:

Na zařízení se vztahuje 2 letá záruka výrobce.

 

Více informaci nahttp://www.point-of-view.cz