Press Release

Budoucnost nikdy nevypadala lépe: AOC monitory oficiálním partnerem nového filmu Marťan

Rubrika Audio / Video, Hardware / IT, Novinky, Události - Autor: Janiule 8. října 2015

Sci-fi ve spojení se špičkovými technologiemi: společnost AOC, specialista na monitory, se spolu se společností 20th Century Fox podílí jako oficiální partner na chystaném filmu Marťan s Mattem Damonem v hlavní roli. V rámci spolupráce se zde totiž objeví i monitory AOC. Společnost AOC

a její obchodní partneři navíc budou mít exkluzivní přístup k Marťanovým online i offline propagačním materiálům.


Skvělá dvojka: nejmodernější AOC monitory a sci-fi film Marťan

Marketingové materiály k Marťanovi

V rámci spolupráce se společností 20th Century Fox se monitory AOC objeví nejen v novém sci-fi filmu Marťan, ale společnost AOC i její obchodní partneři navíc získají přístup k exkluzivním online i offline propagačním materiálům. Filmový trailer a vybraný umělecký materiál se budou moci využít online, např. pro obrazovky nebo jako pozadí pro monitory, bannery a další od AOC. Offline materiály budou zahrnovat speciální balení monitorů, materiály pro POS nebo další indoor/outdoor použití, což může  prodejní tým od AOC využít pro výjimečné propagační akce apod. AOC spolu s filmem Mar’tan se tak přiblíží ještě širšímu publiku.

Skvělá dvojka

Už před spoluprácí na novém filmu Marťan se společnosti AOC a 20th Century podílely na dalších úspěšných filmech. Vzpomeňme animovaný film Doba ledová 4 z roku 2012, komiksovou adaptaci o superhrdinech Wolwerine z roku 2013 a trhák Úsvit planet opic z roku 2014. Pestrá škála marketingových materiálů zviditelnila značku AOC i zmíněné filmy, a obě společnosti chtějí v tomto úspěšném duchu pokračovat i s Marťanem.