Press Release

AirLive představuje novou rodinu mini kamer 720 IR

Rubrika Audio / Video, Hardware / IT, Novinky - Autor: Janiule 29. října 2014

AirLive, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představila nové mini kamery s vysokou kvalitou obrazu, a to AirLive CW- 720IR, který poskytuje obraz ve vysokém rozlišení 720P při rychlosti 30 snímků za sekundu. S tímto senzorem je AirLive CW- 720IR schopna pořizovat snímky až 1280 x 720 pixelů. Jedním z nejpřesvědčivějších výhod systémů tohoto monitorování je schopnost zachytit více detailů a nechybí ani žádné jemnější detaily, které jsou užitečné pro identifikaci osob nebo SPZ .

Pro profesionálnější použití je uřčena kamera CU-720IR, která je napájena přes pasivní POE. Další funkce kamer jsou identické.
Tyto kamerky jsou velmi nenáročné na instalaci a je to typický zástupce kamer pro domácnosti, firmy nebo například obchody.
Oba modely jsou vybaveny slotem na SD kartu a mohou zálohovat data přímo na tuto kartu. Také je možné je připojit k nahrávacímu zařízení například AirLive CoreNVR. V balení je obsažen dohledový systém CamPro Express, ale podporují také profesionální software CamPro Professional.

Samozřejmostí je možnost sledování mobilními telefony, pomocí aplikace CamPro Mobile pro iOS a Android.
Velmi důležitou vlastností je možnost dohledu ve tmě do vzdálenosti 5metrů. Tím je vyřešeno zabezpečení ve dne i v noci.

 

Tags: