Press Release

AirLive oznámila 802.11 b / g / n bezdrátový dongle do projektoru AirVideo-100v2

Rubrika Audio / Video, Hardware / IT, Novinky - Autor: Fonzan 9. února 2012

AirLive, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, oznámila bezdrátový dongle do projektoru AirVideo-100v2, který představuje nejúčinnější a nákladově efektivní způsob k řízení prezentace na projektoru bezdrátově. Hlavním rysem AirVideo-100v2 je možnost upgradovat každý projektor okamžitě na bezdrátový (Wi-Fi). AirLive AirVideo-100v2 plně maximalizuje hodnotu stávajících síťových zařízení a projektoru. Podporuje 802.11 b / g / n standardy a je kompatibilní s VGA projektory nebo LCD TV.

AirLive AirVideo-100v2 přináší vysokorychlostní bezdrátovou projekci, a tak umožňuje uživateli snadno sdílet multimediální prezentace na velké obrazovce nebo projekčním plátně bez jakýchkoli kabelů. Také je velmi snadné ho nainstalovat buď stažením WPS klientského software z webových stránek nebo použitím funkce Plug & View okamžitě.

AirLive AirVideo-100v2 umožňuje promítat na jedné obrazovce nebo plátně obsah až ze 4 počítačů, což je velmi užitečné například pro srovnání různých grafů a tím zvýšit produktivitu pracovního setkání.

Tento produkt podporuje i Smartphony a tablety s pomocí utility MobiShow, která umožní přenos mobilní obrazovky na plátno, a tak může přehrávat fotky a PTG soubory pro prezentace.

Více informací o tomto produktu: http://www.airlive.com/product/product_3.php?pdid=PD1311649154744

Tags: